روزانه های سینمایی
تبلیغات

تبلیغات

لطفا توجه کنید:
از آنجا که تبلیغات “روزانه‌های سینمایی” به  کارگزاری مستقل واگذار شده است، برای طرح هر گونه پرسش در زمینه تبلیغات فقط به ads@home-cinema.ir ایمیل بزنید.

“روزانه‌های سینمایی” مرجع بسیاری از اخبار حوزه سینما و نمایش خانگی است. کافی است کلمات کلیدی هم چون “نمایش خانگی” را در موتورهای جستجو وارد کنید، بدون شک “روزانه‌های سینمایی” را در بالاترین رتبه‌ها خواهید یافت.

این فرصتی است برای شما که محصول یا خدماتی مرتبط با حوزه سرگرمی خانگی دارید. تفاوتی ندارد که شما تهیه‌کننده، تولیدکننده لوح فشرده ای تأمین‌کننده فیلم‌های خارجی باشید، با تبلیغ در “روزانه‌های سینمایی” دیده خواهید شد. این دیده شدن ویژگی مهمی دارد:‌ شما جایی هستید که باید باشید. چرا که همکاران یا کسانی که به خدمات شما نیاز دارند،‌حتما هر روز به روزانه‌های سینمایی سر می‌زنند.

مؤسسات ویدئو رسانه، مدیران دوبلاژ، مدیران استودیوهای دوبلاژ، تأمین‌کنندگان عناوین خارجی، نمایندگان کمپانی‌های بین‌المللی پخش فیلم، ارائه‌دهندگان خدمات آماده‌سازی فیلم (تدوین، اصلاح رنگ، اتورینگ و …)، کارخانجات تولید لوح فشرده، چاپخانه‌ها و کارگاه‌های بسته‌بندی، مراکز پخش و سایر ارائه‌دهندگان خدمات مرتبط با سینما و نمایش خانگی می‌توانند از فرصت تبلیغات در “روزانه‌های سینمایی” بهره‌مند شوند.

از آنجا که هدف از ارائه این خدمت همراهی با فعلان حوزه سینما و نمایش خانگی در جهت اطلاع‌رسانی است، تعرفه‌های تبلیغات حداقلی بوده و درآمدهای حاصل از تبلیغات، صرف هزینه‌های میزبانی، نگهداری و توسعه خدمات سایت خواهد شد. حتما شما هم تأیید می‌کنید که حذف این هزینه‌های حداقلی، سیل درخواست‌های نه چندان جدی را به سمت بخش تبلیغات روانه خواهد کرد.

Untitled-1

 • کلیه مبالغ به تومان است.
 • شماره حساب:  ۴۶۹۹۱۷۸۹۹۳  بانک ملت
 • شماره شبا:  IR49  ۰۱۲۰  ۰۱۰۰  ۰۰۰۰  ۴۶۹۹  ۱۷۸۹  ۹۳
 • فرمت فایل‌های قابل ارسال: JPG – GIF – PNG – FLV – SWF
 • ارسال ویدئو (آنونس، پشت صحنه و مصاحبه) برای بخش ویدئوهای سایت رایگان است.
 • طراحی گرافیک تبلیغ برای سفارش‌دهندگان به صورت رایگان انجام می‌شود.

برای درخواست تبلیغ در هر جایگاه لازم است تا فرم زیر را به صورت جداگانه پر کنید:

  نام شما/ شرکت

  پست الکترونیکی

  شماره تماس

  جایگاه انتخابی
  ۱۲۳۴۵۶۷۸

  بازه زمانی

  مبلغ واریزی(تومان)

  شماره فیش واریزی

  تاریخ واریز

  لینک مقصد تبلیغ

  بارگزاری فایل تبلیغ

  لطفا توجه کنید:
  از آنجا که تبلیغات “روزانه‌های سینمایی” به  کارگزاری مستقل واگذار شده است، برای طرح هر گونه پرسش در زمینه تبلیغات فقط به ads@home-cinema.ir ایمیل بزنید.

  اضافه کردن نظر

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید