روزانه های سینمایی

یکی «خوابزده» را بیدار کند

این روزها اهالی رسانه نیز درگیر سه جشنواره فیلم، تئاتر و موسیقی هستند و از اتفاقات پیش آمده برای «خوابزده» بی خبر هستند و خوابزدگی تیم تبلیغاتی سریال برای آنها سوژه ای به جذابیت متن و حاشیه های جشنواره های سه گانه نمی باشد.

برغم پیش بینی صورت گرفته تیزرهای سریال «خوابزده» متاسفانه از شبکه های تلویزیونی پخش نمی شود و با عرضه دو قسمت از این مجموعه تبلیغات محیطی و آگهی های سریال در فضای مجازی و رسانه ای کشور کمتر از حد انتظار است.

به موجب این گزارش در صورت ادامه این روند قطعا شکست سنگینی در انتظار تازه ترین سریال« سیروس مقدم» سلطان سریال ایران خواهد بود.

یکی از دلایل بی تفاوتی سرمایه‌گذاران برای جذب مخاطب از اینجا ناشی میشود که اپلیکیشن «روبیکا» نیز کار خاصی را برای معرفی محتوایی که به تازگی عرضه کرده است ندارد و ظاهرا گروه سرمایه‌گذار تمام تخم مرغ‌های خود را در سبد نسخه فیزیکی محصول قرار داده اند.

به نظر می رسد تیم تولید از جمله تهیه کننده و کارگردان اثر از آنجا که با حامی مالی پروژه تسویه حساب کرده اند ، دیده شدن یا نشدن اثر برای آنها علی السویه است زیرا در یکماه گذشته آنها نیز در برابر ضعف تبلیغاتی و بازاریابی سریال کاملا سکوت اختیار کرده اند و از وضعیعت پیش آمده گله و شکایتی ندارند.

این روزها اهالی رسانه نیز درگیر سه جشنواره فیلم، تئاتر و موسیقی هستند و از اتفاقات پیش آمده برای «خوابزده» بی‌خبر هستند و خوابزدگی تیم تبلیغاتی سریال برای آنها جذابیتی به اندازه متن و حاشیه های جشنواره‌های سه گانه ندارد.

خوشبین بودیم که با انتشار سریال متفاوتی از زوج سیروس مقدم و الهام غفوری، فضای یکنواخت سریالهای در حال پخش شبکه نمایش خانگی دستخوش تغییر شده و از حجم نارضایتی‌ها کاسته شود اما ظاهرا میدانداری سریالهای ملودرام فعلا تمامی ندارد و باید چشم براه سریالهای تازه‌تر بود. مگر آنکه تا آن موقع یکی «خوابزده» را بیدار کند!

روزانه های سینمایی را در تلگرام دنبال کنید: cinemadailyir@

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید