روزانه های سینمایی

پایانی برای سه گانه «آهوی پیشونی سفید»

به نظر می رسد بسیاری از سکانس های سه گانه «آهوی پیشونی سفید» به روش رج زدن، قبلا و بصورت یکجا تصویربرداری شده اند. شانس بزرگ قسمت سوم این فیلم آن بود که در نوروز امسال اکران شده بود.

در ادامه سری سازی های سید جواد هاشمی از امروز قسمت سوم فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید» در شبکه نمایش خانگی عرضه شد. این فیلم که پایانی برای سه گانه «آهوی پیشونی سفید»است، در مقایسه با دو قسمت قبلی کمترین میزان فروش را در اکران سینماها داشت. «آهوی پیشونی سفید ۳»در حالی به بازار نمایش خانگی عرضه شده است که اخیرا فیلم سینمایی «تورنادو» این کارگردان وداع زود هنگامی با سینماهای نمایش دهنده فیلم داشت و شکست تلخ دیگری را در کارنامه سید جواد هاشمی باقی گذارد.

جواد هاشمی در گفتگویی دلیل عدم استقبال از فیلم فانتزی«تورنادو» را به پخش نشدن تیزرهای فیلم در تلویزیون و بی خبری خانواده ها از اکران فیلم و نیز اکران همزمان سه فیلم کودک دانسته بود.

البته اکران همزمان برای تهیه کنندگان فیلم های بنیامین و منطقه پرواز ممنوع نتیجه بهتری از تورنادو داشت و پخش انبوه تیزرهای رایگان برای این دو فیلم به تماشا و دیده شدن آنها کمک کرد و به ترتیب حدود ۲ و ۳.۵ میلیارد تومان فروش کردند.

به نظر می رسد بسیاری از سکانس های سه گانه «آهوی پیشونی سفید» به روش رج زدن، قبلا و بصورت یکجا تصویربرداری شده اند. شانس بزرگ قسمت سوم این فیلم آن بود که در نوروز امسال اکران شده بود. «آهوی پیشونی سفید» آخرین فیلم اکران شده در نوروز امسال نیست که در شبکه نمایش خانگی رونمایی می شود، زیرا هنوز تکلیف فیلم به سرقت رفته «رحمان ۱۴۰۰» مشخص نشده است.

«سید جواد هاشمی» در حال حاضر فیلم سینمایی«شهر گربه ها» را نیز آماده نمایش کرده است.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۳ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید