روزانه های سینمایی

«وی‌او‌دی» ها حرفه‌ای‌تر شده‌اند

هر چه جلوتر می رویم سامانه های آنلاین نمایش فیلم با اصول حرفه ای کار بیشتر می شوند و رقابت برای جذب مخاطب بیشتر و ترویج فرهنگ فیلم دیدن از طریق سامانه ها و اپهای موجود را گسترش بیشتری می یابد.

هر چه جلوتر می‌رویم سامانه‌های آنلاین نمایش فیلم با اصول حرفه‌ای کار بیشتر می‌شوند و رقابت برای جذب مخاطب بیشتر و ترویج فرهنگ فیلم دیدن از طریق سامانه‌ها و اپ‌های موجود گسترش بیشتری می‌یابد. همین هفته گذشته بود که «فیلیمو» با همکاری «سوینا» نسخه توضیح‌دار فیلم سینمایی «متری شش و نیم» را برای نابینایان فراهم ساخت تا آنها در سراسر کشور به وسیله این سرویس ویدیوی درخواستی آثار مطرح سینمای ایران را ببینند. «فیلیمو» قطعا در آینده با هدف انجام کاری نوع دوستانه به سراغ فیلم‌های دیگری خواهد رفت تا دسترسی این دسته از هموطنان مان به فیلم‌های روز میسر شود.

برای اثبات اینکه «وی‌او‌دی» ها حرفه‌ای تر شده‌اند، باید گفت، در تازه‌ترین اقدام سرویس وی‌او‌دی «نماوا» برنامه‌های بزودی خود را معرفی کرده‌است تا به مخاطبانش اطمینان دهد برای عرضه و انتشار آثار ایرانی برنامه‌ریزی وسیعی کرده‌است و به آنها استمرار خواهد بخشید.

به موجب این گزارش فیلم های آینده «نماوا» آثار مطرحی همچون«تختی»، «شبی که ماه کامل شد» و «آهوی پیشونی سفید ۳» می باشد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۴ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • امروز نسخه فیزیکی فیلم را خریداری کردم که در پشت جلد ولت مدت زمان ۸۲ دقیقه عنوان شده اما در منابع مختلف مدت فیلم ۸۵ دقیقه است. هنوز نسخه ی دی وی دی را ندیدم و تنها قسمتی که شاید مورد سانسوری بنظر برسد قسمت برخورد نقش اول با پلیس راهنمایی است. بهرحال خبر خوبی دادید. این فیلم را در سینما دیدم و بنظرم از بهترین فیلمهای میرکریمی در کنار آثاری مثل یه حبه قند و فیلم دختر است. با یادی از فیلمهای خوب خیلی دور خیلی نزدیک و بهمین سادگی

    • مجددا تکرار می‌کنم فیلم‌های ایرانی اکران شده اصلا بازبینی نمی‌شوند که اصلاحات احتمالی را پذیرا شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید