روزانه های سینمایی

«هیولا» گرفتار در ۴۸ ساعت طوفانی

روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده یعنی به فاصله ۴۸ ساعت قسمت های ۱۸ و ۱۹ سریال هیولا به علاقمندان این مجموعه طنز اراپه می شود.

دو قسمت پایانی سریال هیولا هفته آینده توزیع می شود. به موجب این گزارش روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده یعنی به فاصله ۴۸ ساعت قسمت های ۱۸ و ۱۹ سریال هیولا به علاقمندان این مجموعه طنز اراپه می شود.

این تصمیم پس از آن صورت گرفت که در صورت توزیع هفتگی سریال، قسمت پایانی آن با روزهای عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعیدالله الحسین(ع) مقارن می گردید. این اقدام که در نوع خود کم سابقه به شمار می رود، نشان از احترام و ارادت اهالی فرهنگ و هنر به ساحت اهل بیت دارد.

هیولا تازه ترین ساخته مهران مدیری با استقبال نسبتا خوبی از سوی مخاطبان در شبکه نمایش خانگی روبرو شد و همکاری مجدد و دوستانه پیمان قاسمخانی و مدیری را بعد از مدتها به نمایش گذاشت. موضوع بکر و جسورانه هیولا و پیشگامی آن در طرح مفاسد اقتصادی دلیل اصلی اقبال مردم به این مجموعه نمایشی است.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید