روزانه های سینمایی

نمایش خانگی برای این بازیگر آمد داشته‌است!

«امیر حسین آرمان» پیش از نقش آفرینی در مجموعه‌های نمایش خانگی، در بیست فیلم و سریال بازی کرده‌بود اما برای اولین بار است که در آگهی ‌های بازرگانی طاهر شده‌است.

چند روزی است که پای «امیرحسین آرمان» به تبلیغات یک برند پوشاک بازشده است و در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون می‌توان چهره این بازیگر خوش استایل سینما و تلویزیون را دید. «آرمان» در دو سال گذشته در سه مجموعه اختصاصی نمایش خانگی بازی کرده است. «آرمان» را سال گذشته در سریال پرحاشیه «ممنوعه» و مستند مسابقه«سیزده شمالی» دیدیم. او امسال در اولین سریال غیرتلویزیونی «حسین سهیلی زاده» بازی کرد تا سومین همکاری با او را پس از مجموعه‌های «پریا» و «مرز خوشبختی» این بار در «مانکن»تجربه کند.

«امیر حسین آرمان» پیش از نقش آفرینی در مجموعه‌های نمایش خانگی، در بیست فیلم و سریال بازی کرده‌بود اما برای اولین بار است که در آگهی ‌های بازرگانی طاهر شده‌است. این حرکت معنایی جز آن ندارد که نمایش خانگی برای این بازیگر آمد داشته است.!

«مانکن» در یازده هفته‌ای که از توزیع آن می‌گذرد، مخاطبان زیادی را پای نسخه استریم، دانلود و تلویزیونی(از نوع ماهواره‌ای) خود نشان داده‌است.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۲ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید