روزانه های سینمایی

فیلم های ایرانی جشنواره تابستانی شبکه نمایش خانگی مشخص شدند

تابستان امسال به جز ادامه پخش سریال های «نهنگ آبی»، «هیولا» و «سال های دور از خانه» ۱۷ فیلم سینمایی ایرانی در این شبکه و بر بستر اینترنت از طریق سرویس های آنلاین ویدیویی توزیع و پخش خواهند شد.

تابستان امسال به جز ادامه پخش سریال های «نهنگ آبی»، «هیولا» و «سال های دور از خانه» ۱۷ فیلم سینمایی ایرانی در این شبکه و بر بستر اینترنت از طریق سرویس های آنلاین ویدیویی توزیع و پخش خواهند شد.

برنامه تابستانی شبکه نمایش خانگی از روزهای آینده با فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی» ساخته فرزاد موتمن شروع خواهد شد. در ادامه مروری شتابزده به فیلم های جشنواره تابستانی نمایش خانگی که احتمال نمایش آنها در فصل آینده زیاد است، خواهیم داشت: 

رویاهای کودکانه

فیلم های مناسب کودکان و نوجوانان ایرانی در تابستان چهار فیلم «پیشونی سفید ۲ و ۳ »به کارگردانی سید جواد هاشمی و «شکلاتی» ساخته سهیل موفق و نیز انیمیشن «امین و اکوان»به کارگردانی زحل صفوی است.

محض خنده

فیلم های کمدی پیش بینی شده برای این فصل بسته نسبتا متنوعی است. کمال تبریزی با «مارموز» هاتف علیمردانی با «کلمبوس»، محمد آهنگرانی با «تخت گاز» و یعقوب غفاری با «ماموریت غیرممکن» با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

شگفتانه ها

در صدر فیلم های تابستانی شبکه سه فیلم از ساخته های  حمید نعمت الله، پیمان معادی و محسن امیر یوسفی دیدنی هستند. «شعله ور»، «بمب یک عاشقانه»و «آشغال های دوست داشتنی» کام علاقمندان به سینمای ایران را شیرین خواهند کرد.

قصه های پرغصه

در سبد فیلم های تابستانی آثار اجتماعی هم دیده می شوند. فیلم های «درساژ» به کارگزدانی پویا بادکوبه، «هت تریک» کار رامتین لوافی پور، «ترانه» اولین ساخته مهدی صاحبی، «کبریت سوخته» به کارگردانی کاظم معصومی و «آستیگمات» ساخته مجید رضا مصطفوی از گزینه های نمایش در فصل گرم پیش رو هستند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱۳ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • همچنان از پخش فیلم از رئیس جمهور پاداش نگیرید کمال تبریزی همچنین فیلم عرق سرد سهیل بیرقی و پارادایس علی عطشانی خبری نیست. جناب فروتن از فیلمهایی که پروانه پخش سینمایی دارند اما مستقیما در شبکه پخش میشوند، درآینده فیلمی در شبکه پخش میشود؟
  سوال دیگر اینکه فیلم گروه آلما، سینماییست؟

  • فیلم های پاردایس و عرق سرد مراحل اداری دریافت پروانه نمایش را طی می کنند. تقاضایی برای فیلم «از رئیس جمهور…» دریافت نشده است.
   «گروه الما»پروانه ساخت و نمایش سینمایی دارد اما در سینماها اکران نشده است و مستقیما راهی نمایش خانگی می شود.

 • سلام جناب آقای رجبی فروتن خوبی فیلم سینمایی عروس رومشکان(رومشکان)به کارگردانی وتیه کنندگی آقای ناصرغلامرضایی بابازیگری آقای رضاکیانیان وخانم هیلا اکرانی واستادفرج علیپورخواننده وآهنگسازموسیقی استان لرستان که درسال ۱۳۸۲درسینماهای کشوراکران شده کی نسخه ویدیویی واردشبکه نمایش خانگی میشودوبه بازارمیآدمنتظرجوابت هستم.مهدی میرزایی

 • با سلام فیلم آشغال های دوست داشتنی کدام موسسه خریداری کرده.وآیا برای فیلم پریناز موسسه ای اقدام کرده است.ممنون

  • سلام موسسه پرتو آبی فیلم را خریده است. پریناز هم متقاضی عرضه دز شبکه شده است . پیشتر مجوزانتشار فیلم در vod داده شده بود.

   • با سلام.قطعا صاحب امتیاز آشغال های دوست داشتنی سوره نمیباشد.چون حوزه هنری فیلم را در هیچکدام از سینما هایش نمایش نداده بود

 • سلام جناب آقای رجبی فروتن خوبی فیلم مستندسمفونی ایران به کارگردانی وتهیه کنندگی آقای وحیدموساییان نسخه ویدیویی کی واردشبکه نمایش خانگی میشود.باتشکرمنتظرجوابت هستم.مهدی میرزایی

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید