روزانه های سینمایی

فاصله تا «قصرشیرین» کوتاه‌تر شد

فاصله تا «قصر شیرین» کوتاه تر شد و مخاطبان این فیلم در شبکه نمایش خانگی زودتر از موعد موفق به دیدن این فیلم پرافتخار خواهند شد.

با انتشار نسخه غیرقانونی فیلم‌سینمایی «قصر‌شیرین» تازه‌ترین فیلم «سیدرضامیرکریمی»، خبرها حکایت از عرضه رسمی این فیلم در شبکه نمایش‌خانگی در هفته آینده دارد. بارگذاری نسخه سرقتی «قصر شیرین» در ایننترنت در حالی صورت گرفت که پیش از این فیلم‌های«سرخپوست»، «شبی که ماه کامل شد»،و«خانه پدری» نیز هر کدام به نوعی مورد دستبرد قرار گرفته‌بودند.

به زعم کارشناسان اگر فیلم‌ها از روی پرده تصویربرداری نشوند که معمولا کیفیت بسیار نازلی دارند، دیگر مجاری سرقت فیلم‌ها استودیوهای تدوین و صدا، دفاتر تهیه‌کنندگان، لابراتورهای دیجیتال و مسیرهای منتهی به مراجع بازبینی در صدا و سیما و ارشاد است.

«میرکریمی» به بهانه عرضه فیلم«قصر شیرین» از مردم خواسته است:« لطفا در حرکتی اخلاقی و در حمایت از حقوق صاحبان اثر این فیلم را بصورت قانونی هفته آینده در شبکه نمایش‌خانگی ببینید.»

به این ترتیب فاصله تا «قصر شیرین» کوتاه‌تر شد و مخاطبان این فیلم در شبکه نمایش‌خانگی زودتر از موعد موفق به دیدن این فیلم پرافتخار خواهند‌شد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید