روزانه های سینمایی

«عصر جدید» می‌تواند به داد این سریال مهجور برسد

با مراجعه دوباره بینندگان میلیونی برنامه تلویزیونی عصرجدید به اپلیکیشن روبیکا می توان امید داشت سریال خوابزده بیش از گذشته مورد توجه مخاطبان قرار گیرد و اولین مجموعه غیرتلویزیونی سلطان سریال در ایران که واجدارزش‌های فرهنگی و هنری قابل اعتنایی است از مخاطبان دلبری کند.

با آغاز پخش برنامه‌های مقدماتی عصر جدید تحت عنوان راستی‌آزمایی، تبلیغات مربوط به حامی مالی این برنامه یعنی اپلیکیشن روبیکا نیز آغاز شده است. آنطور که در قسمت‌های پخش شده از این برنامه در فصل جدید قابل مشاهده است، مجری برنامه احسان علیخانی در معرفی این اپ سنگ تمام می‌گذارد و از بینندگان برنامه می‌خواهد با نصب آن به شرکت‌کنندگان رای بدهند و از سایر برنامه‌های سرگرم کننده موجود دراین اپ بهره ببرند. همچنین در حال پخش برنامه، درنوار زیرنویس مخاطبان به تماشای رایگان فیلم و سریال‌های موجود در روبیکا دعوت می‌شوند.

روبیکا سرمایه‌گذار و ناشر سریال خوابزده به کارگردانی سیروس مقدم بر اساس فیلمنامه‌ای از سعید نعمت‌الله است. سریالی که به رغم پخش و توزیع شش قسمت آن ، نتوانست به خوبی دیده شود و با دیگر سریال‌های حال حاضر شبکه نمایش خانگی به رقابت پردازد. چرا؟

خوابزده نخستین سریال اختصاصی و غیرتلویزیونی است که در دو سرویس آنلاین نماوا و فیلیمو به اشتراک گذاشته نشده است و تنها پخش نسخه دی‌وی‌دی آن را یکی از شرکت های پخش‌های مویرگی انجام می‌دهد. این دو سرویس در چهار سال گذشته توانسته‌اند در برندینگ موفق عمل کنند و در بین علاقمندان به فیلم و سریال اعتباری برای خود دست و پا کنند و به عنوان دو سایت و اپ مرجع فیلم و سریال شناخته شوند. بنابراین انتشار خوابزده از سوی این دو سامانه می توانست مخاطبان بیشتری را برای آن به همراه آورد. در حال حاضر و در غیاب این دو برند مراجعه دوباره بینندگان میلیونی برنامه تلویزیونی عصرجدید به اپلیکیشن روبیکا می‌تواند سریال خوابزده را در کانون توجه مخاطبان فراوان تری قرار دهد.

در این صورت «عصر جدید» می‌تواند به داد این سریال مهجور برسد تا اولین مجموعه غیرتلویزیونی سلطان سریال در ایران که واجدارزش‌های فرهنگی و هنری قابل اعتنایی است، از مخاطبان دلبری کند.

روزانه های سینمایی را در تلگرام دنبال کنید: cinemadailyir@

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید