روزانه های سینمایی

سهم سریال‌های نمایش‌خانگی در سبد مخاطبان آبان

می توان امیدوار بود در ماه آذر با عرضه سریال جدید«دل» و ادامه انتشار سریال«کرگدن»، میزان مخاطبان شبکه نمایش خانگی بهبود محسوسی در آذرماه بیابد.

مرکزتحقیقات سازمان صدا وسیما درنظرسنجی اخیر خود به بررسی سریال‌های پخش شده درآبان ماه ۹۸ پرداخته است و پس از ارائه گزارش در باره میزان مخاطبان سریال‌هایی که از شبکه‌های مختلف سیما طی ماه آبان پخش شده‌اند، در پایان گزارش نیم نگاهی هم به سریال‌های نمایش‌خانگی و سهم سریال‌های نمایش‌خانگی در سبد مخاطبان آبان انداخته شده است.

به موجب گزارش مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما ۳۳.۶ درصد از مردم سریال‌های شبکه نمایش‌خانگی را دنبال می‌کنند و ۱۷.۶ درصد هم بیننده سریال‌های شبکه‌های ماهواره‌ای هستند. با توجه به اینکه تنها سریال شبکه نمایش‌خانگی در بازه مورد نظر سریال«مانکن»بوده است، می توان امیدوار بود در ماه آذر با عرضه سریال جدید«دل»، و ادامه انتشار سریال«کرگدن» میزان مخاطبان شبکه نمایش خانگی بهبود محسوسی در آذرماه بیابد.

یادآور می‌شود پربیننده‌ترین سریال تلویزیون در آبان ماه به  ترتیب ستایش ۳ با ۶۸ درصد و گیله وا با ۲۱ درصد بوده‌اند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید