روزانه های سینمایی

روابط عمومی کاربلد یعنی این!

در دورانی که سریال پیش تولید را پیش رو دارد، خبرهای جلب همکاری بازیگران یکی بعد از دیگری بازتاب می یابند تا متوجه شویم «مصطفی کیایی» جدی تر از همیشه کار نخستین سریالش بر ای شبکه نمایش خانگی را به پیش می برد و برای لحظه لحظه روزهای آینده برنامه دارد.

زمان کوتاهی از انتشار خبر تصویب فیلمنامه سریال «هم گناه» نگذشته بود که روابط عمومی این پروژه کارش را آغاز کرد تا به مخاطب این نوید را بدهد که برای معرفی ابعاد مختلف این سریال تازه نمایش خانگی سناریویی را نوشته است و حالا حالاها حرف برای گفتن دارد. روابط عمومی کاربلد یعنی این!

در دورانی که سریال پیش تولید را پیش رو دارد، خبرهای جلب همکاری بازیگران یکی بعد از دیگری بازتاب می یابند تا متوجه شویم «مصطفی کیایی» جدی تر از همیشه کار نخستین سریالش بر ای شبکه نمایش خانگی را به پیش می برد و برای لحظه لحظه روزهای آینده برنامه دارد. همانقدر که قطعی شدن بازی «پرویز پرستویی» در نخستین تجربه بازی در نمایش خانگی جذاب و غافلگیر کننده بود، بازگشت دوباره «هدیه تهرانی» به قصد جبران حضور کم فروغش در فصل سوم سریال «قلب یخی» امیدوار کننده است. تا اینجای کار «کیایی»نشان داده است که در سینما کارش را به خوبی یاد گرفته است و برای بازی گرفتن از بازیگران مطرح اعتماد به نفس بالایی دارد فقط می ماند که تیم نویسندگان  سریال که اتفاقا برادرش «محسن» هم در آن حضور دارد، طراحی داستان و نقطه گذاری های آن را دقیقا بر اساس فرمول سناریو نویسی برای سریال انجام دهند تا «مصطفی» با پاس گل آنها دروازه احساس و عاطفه مخاطبان علاقمند کارهایش را به زیبایی بازکند.

با روندی که روابط عمومی «هم گناه» در پیش گرفته است، مطمئنا در ادامه بمب های خبری بیشتری در فضای رسانه ای کشور می ترکاند. این را هم بگویم که موسسه «هنر اول» و جمعی از کاربلدهای نمایش خانگی و آدم های حرفه ای آن موسسه، حمایت مالی و پشتیبانی سریال «هم گناه» را بر عهده گرفته اند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید