روزانه های سینمایی

کایدان در برابر کایدان!

عرضه سریال «دل» قبل از پخش رسمی دی وی دی و اینترنتی فیلم سینمایی«رحمان ۱۴۰۰» نشان از آن دارد که «هادی» فعلاً باید به «دل» رضایت بدهد تا سرنخ های لازم برای عامل بارگذاری نسخه غیرمجاز «رحمان ۱۴۰۰» در فضای مجازی پیدا شود.

اولین قسمت از سریال «دل» در اواسط آبان ماه توزیع می‌شود تا سلطه «مانکن» بر بازار به پایان برسد. به موجب این گزارش دومین سریال «منوچهر هادی» پس از «عاشقانه» که در دو فصل به بازار عرضه می‌شود در حالی آماده رونمایی شده‌است، که کار تولید مجموعه ادامه دارد. جمعی از بازیگران سریال عاشقانه از جمله«ساره بیات» و «یکتا ناصر» در «دل» به ایفای نقش پرداخته‌اند. سال ۹۸ برای «سعید راد» سالی فراموش نشدنی است او بعد از نقش آفرینی در اولین سریال غیرتاریخی تلویزیون، حالا این فرصت را یافته است تا در نخستین مجموعه نمایش خانگی نیز با همان صلابت و اقتدار، نقش پدر دختری آسیب پذیر را بازی کند.ا

نویسندگان این مجموعه برادران «کایدان» «میثم»و «بابک» هستند. از« بابک کایدان» هم اینک سریال «مانکن» در حال پخش از نمایش خانگی(فیزیکی و اینترنتی) است. به این ترتیب بزودی «کایدان» در برابر «کایدان»قرار می‌گیرد و باید دید آیا مخاطب بعد از «مانکن» به «دل» بیشتر دل خواهد داد یا نه؟ ترکیب متفاوت بازیگران «دل» و درام ملتهب آن بر روی کاغذ، موفقیت «دل» را در قیاس با «مانکن» بیشتر نشان می دهد.

 تهیه کننده «دل» «جواد فرحانی» است که او را با سریال‌های تلویزیونی بیشتر به یاد می‌آوریم. عرضه سریال «دل» قبل از پخش رسمی دی‌وی‌دی و اینترنتی فیلم سینمایی«رحمان ۱۴۰۰» نشان از آن دارد که «هادی» فعلاً باید به «دل» رضایت بدهد تا سرنخ‌های لازم برای عامل بارگذاری نسخه غیرمجاز «رحمان ۱۴۰۰» در فضای مجازی پیدا شود.!

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید