روزانه های سینمایی

پاسخگوی کم فروشی تهیه کننده سریال است!

با فرض اینکه کسی یا کسانی با سلیقه خود فیلم را سانسور کرده اند!، این اقدام جوازی برای کم فروشی تهیه کننده و ناشر سریال نیست؛ زیرا تدوین گر می تواند برای رساندن زمان سریال به ۵۰ دقیقه مفید، از راش های قسمت های بعدی سریال استفاده کند

«ساعد سهیلی» بازیگر سریال «نهنگ آبی» با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام از سانسورهای اعمال شده بر آنچه که تاکنون از این سریال دیده ایم، انتقاد کرده و نوشته است:

«همکارانم در سریال «نهنگ آبی» هر هفته با عشق و تلاش سعی می کنند ۶۰ دقیقه فیلم با کیفیت را تحویل شما عزیزان بدهند. اما با تاسف شاهدیم که گاهی ۳۶ ، ۳۷ و ۳۸ دقیقه به دست شما می رسد از فاصله تدوین تا منزل شما  چه کسی ۲۲ دقیقه فیلم را با سلیقه خود تدوین دوباره و سانسور می کند!؟ من نمی دانم»

طی ۴۸ ساعته گذشته متاسفانه از طریق مراجع رسمی پاسخی به این ادعا داده نشده است و ناگزیرم از تجربه و آشنایی خود با مقررات کمک بگیرم و به این بازیگر جوان و با استعداد عرض کنم با فرض اینکه کسی یا کسانی با سلیقه خود فیلم را سانسور کرده اند!، این اقدام جوازی برای کم فروشی تهیه کننده و ناشر سریال نیست؛ زیرا تدوین گر می تواند برای رساندن زمان سریال به ۵۰ دقیقه مفید، از راش های قسمت های بعدی سریال استفاده کند تا نارضایتی برای مخاطبان و بازیگران مجموعه ایجاد نشود.!

پیش از این گزارش هایی در باره کوتاه بودن زمان قسمت های توزیع شده مجموعه «احضار» نیز منتشر شده بود.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید