روزانه های سینمایی

«هزار پا »سرانجام مینی سریال شد

موسسه سوره با هماهنگی تهیه کننده و کارگردان «هزار پا » این فیلم را در قالب دو دی وی دی و با فاصله زمانی در بازار عرضه می کند. سه قمت ابتدایی این مجموعه در دی وی دی اول و مابقی قسمت ها بعلاوه پشت صحنه فیلم در دی وی دی دوم منتشر می شود.

فیلم سینمایی «هزار پا » رکورددار پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران بزودی در قالب یک مینی سریال ۵ قسمتی در شبکه نمایش خانگی و سرویس اینترنتی روبیکا عرضه می شود. به موجب این گزارش موسسه سوره با هماهنگی تهیه کننده و کارگردان «هزار پا » این فیلم را در قالب دو دی وی دی و با فاصله زمانی یک تا دو هفته ای در بازار عرضه می کند. سه قسمت ابتدایی این مجموعه در دی وی دی اول و مابقی قسمت ها بعلاوه پشت صحنه فیلم در دی وی دی دوم منتشر می شود.

این گزارش می افزاید بهای هر دی وی دی ۱۰ هزار تومان پیش بینی شده است. شمارش معکوس برای توزیع دی وی دی اول در هفته آخر بهمن ماه آغاز شده است تا بازار بعد از مدت ها یک فیلم سینمایی پرمخاطب را به خود ببیند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید