روزانه های سینمایی

«هزارپا» بر «اپ روبیکا» می نشیند

نسخه ۲۰۰ دقیقه ای «هزارپا» می تواند در قالب یک فیلم چهار قسمتی نیز به مخاطبان عرضه شود اما مخاطب ترجیح می دهد به جای پرداخت ۴۰ هزار تومان فیلم را با همان قیمت ۲۰ هزار تومان تهیه کند.

با اینکه هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه و انتشار نسخه فیزیکی و اینترنتی فیلم پرطرفدار«هزارپا» مشخص نشده است، تبلغات محیطی این فیلم بر سینه تابلوهای تبلیغات شهری از رهگذران دلبری می کند. اپلیکیشن جامع «روبیکا » قصد دارد ناشر و نمایش دهنده انحصاری فیلم کامل «هزارپا» در محیط اینترنت باشد. منظور از فیلم کامل آن است که نسخه جدید «هزارپا» قرار است با سکانس هایی که در سینماها ندیده ایم، به نمایش گذاشته شود.

ناشر ویدیویی فیلم پیش از این با اعلام اینکه «هزارپا» در دو دی وی دی و با قیمت ۲۰ هزار تومان در بازار عرضه می شود، بازتاب های گسترده و عمدتاً منفی را دریافت کرده بود. نسخه ۲۰۰ دقیقه ای «هزارپا» می تواند در قالب یک فیلم چهار قسمتی نیز به مخاطبان عرضه شود اما مخاطب ترجیح می دهد به جای پرداخت ۴۰ هزار تومان فیلم را با همان قیمت ۲۰ هزار تومان تهیه کند.

به هر حال باید آرزو کرد«هزارپا» چه در قالب دو دی وی دی و یا چهار دی وی دی عرضه شود، رضایت بیننده را به دنبال آورد و مبادا که او به این نتیجه برسد که نسخه جدید مزیت بیشتری به نسخه سینمایی ندارد و ای کاش تهیه کننده راضی می شد رخت ویدیو را به تن همان نسخه ای  بکند که توانست ۴ میلیون بیینده را به سالن ها بکشد و رکورد پر فروش ترین فیلم را از آن خود نماید.

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید