روزانه های سینمایی

نقیضه ای بر اینکه سیزده نحس نیست! ازدواج دو هنرمند در «سیزده شمالی»

مهمترین اتفاق و خبر جالب در حاشیه تولید و نمایش «سیزده شمالی» ازدواج دو هنرمند و در واقع دو رقیب در این مسابقه میدانی است که در روزهای گذشته رخ داد و موجی از خوشحالی را در بین هواداران آنها در شبکه های اجتماعی باعث شد. هادی کاظمی کمدینی که با مجموعه های مهران مدیری» بویژه «قهوه تلخ» به شهرت رسید، با سمانه پاکدل» بازیگر سینما و تلویزیون پای سفره عقد نشستند و در حالیکه مسابقه آنها در «سیزده شمالی» هنوز به اوج خود نرسیده است، زندگی مشترکشان را زیر یک سقف آغاز کردند تا زندگی پایداری را بنا نهند.

قابل پیش بینی بود که رئالیتی شوی «سیزده شمالی» مثل همه تولیدات مشابه به جز سری اول «شام ایرانی»، توفیق چندانی در جذب مخاطب نداشته باشد. تاکنون چهار قسمت از این مجموعه به کارگردانی «علیرضا امینی»‌کارگردان سینما و تلویزیون عرضه شده است و قرائن گویای آن است؛ این محصول که در جای خود زحمات زیادی برای پیش تولید و تولید آن کشیده شده است، نتوانسته است به پدیده ای در شبکه نمایش خانگی بدل شود.

مهمترین اتفاق و خبر جالب در حاشیه تولید و نمایش «سیزده شمالی»،  ازدواج دو هنرمند و در واقع دو رقیب در این مسابقه میدانی است که در روزهای گذشته رخ داد و موجی از خوشحالی را در بین هواداران آنها در شبکه های اجتماعی باعث شد. «هادی کاظمی» کمدینی که با مجموعه های «مهران مدیری» بویژه «قهوه تلخ» به شهرت رسید، با «سمانه پاکدل» بازیگر سینما و تلویزیون پای سفره عقد نشستند و در حالیکه مسابقه آنها در «سیزده شمالی» هنوز به اوج خود نرسیده است، زندگی مشترکشان را زیر یک سقف آغاز کردند تا زندگی پایداری را بنا نهند.

 به جز هادی کاظمی و سمانه پاکدل، که «سیزده شمالی»برایشان شگون داشته است، حمید گودرزی، کامبیز دیرباز، محمد رضا هدایتی، امیر حسین آرمان، سحر قریشی، لیلا اوتادی، بهاره افشاری و سارا منجزی در رئالیتی شوی «سیزده شمالی» بازی می کنند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید