روزانه های سینمایی

ناشنوایان سریال «ممنوعه» را می شنوند!

به زودی سریال«ممنوعه» برای ناشنوایان آماده خواهد شد و در دسترس قرار خواهد گرفت. صادق یاری سرمایه‌گذار این مجموعه ضمن اعلام خبر آماده شدن سریال «ممنوعه» برای استفاده ناشنوایان عنوان کرد: در آستانه توزیع قسمت هفتم، دریافتیم که «ممنوعه» طرفداران متفاوت و زیادی را جذب کرده است که ناشنوایان هم بخشی از آن هستند. برای ما مهم بود که بتوانیم آسان‌تر و بهتر به این دسته از مخاطبانمان سریال را عرضه کنیم. در نتیجه به زودی «ممنوعه» برای ناشنوایان آماده خواهد شد و در دسترس قرار خواهد گرفت.قسمت دهم سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان دوشنبه ( ۳ دی ماه) توسط موسسه سرو رسانه پارسیان در سراسر کشور توزیع می‌شود.

صادق یاری سرمایه‌گذار این مجموعه ضمن اعلام خبر آماده شدن سریال «ممنوعه» برای استفاده ناشنوایان عنوان کرد: در آستانه توزیع قسمت هفتم، دریافتیم که «ممنوعه» طرفداران متفاوت و زیادی را جذب کرده است که ناشنوایان هم بخشی از آن هستند. برای ما مهم بود که بتوانیم آسان‌تر و بهتر به این دسته از مخاطبانمان سریال را عرضه کنیم. در نتیجه به زودی «ممنوعه» برای ناشنوایان آماده خواهد شد و در دسترس قرار خواهد گرفت.قسمت دهم سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان دوشنبه ( ۳ دی ماه) توسط موسسه سرو رسانه پارسیان در سراسر کشور توزیع می‌شود.

سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان تهیه‌کنندگی «علی اکبر نجفی» به همراه سرمایه‌گذاری «صادق یاری» و جانشین تهیه‌کننده «مهدی یاری» از اوایل شهریور امسال در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

سریال نمایش خانگی «ممنوعه» هر هفته دوشنبه‌ها با شعار «ممنوعه ممنوع نیست» در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

منبع: روزنامه بانی فیلم

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید