روزانه های سینمایی

فیلم های تازه بر دو پلتفرم آمدند

نسخه فیزیکی فیلم های سینمایی «سد معبر»، « اشیا از آنچه که در آیینه می بینید…» و «شاخ کرگدن» همزمان با نمایش اینترنتی در بازار توزیع شدند.

نسخه فیزیکی فیلم های سینمایی «سد معبر»، « اشیا از آنچه که در آیینه می بینید…» و «شاخ کرگدن» همزمان با نمایش اینترنتی در بازار توزیع شدند.

در آستانه هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص)، نمایش خانگی با سه عنوان فیلم ایرانی جدید، پوست اندازی کرد تا به سهم خود در ایجاد فضای نشاط و سرگرمی نقشی را ایفا کند.

«سد معبر» به کارگردانی «محسن قرایی»، ملودرامی اجتماعی است و با نقش آفرینی بازیگرانی مانند «بهداد» و «کیایی» می تواند بینندگان زیادی را جذب کند. همچنین فیلم درام اکشن «شاخ کرگدن» ساخته «محسن محسنی نسب»، در نبود فیلم های اکشن در سبد سینما و نمایش خانگی، غنیمتی به حساب می آید.

سختی کار برای «نرگس آبیار» و فیلم قدیمی او « اشیا از آنچه که در آیینه می بینید…»است که اولین بار در گروه هنر و تجربه از آن رونمایی شد. اولین تجربه سینمایی «نرگس آبیار» شخصیت محور است و اکت بیرونی مهیجی ندارد. کارگردان سعی کرده است تا حالات و درونیات یک زن باردار را که به خاطر بی مبالاتی همسرش تا حد زیادی احساس تنهایی می کند، به تصویر بکشد.

موسسه «هنر اول» بعد از چند ماه کم کاری، « اشیا از آنچه که در آیینه می بینید..» را به عنوان پنجمین فیلم ایرانی خود در سالجاری تامین و توزیع کرده است.

«سرو رسانه پارسیان» بعد از خروج از بحران پیش آمده پیرامون سریال «ممنوعه»، درصدد تامین «شاخ کرگدن» برآمده تا در رقابت با «تصویر گستر پاسارگاد» تامین کننده فیلم «سد معبر»، رونق تازه ای به بازار نمایش خانگی و سامانه های ویدیوی درخواستی بدهند.

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید