روزانه های سینمایی

عکس یادگاری راهی برای جذب اسپانسر

بعضی از تهیه کنندگان پروژه های سینمایی و نمایش خانگی در غیاب حمایت ها و مشارکت های دولتی و یا کاهش محسوس آن، اخیراً برای جذب حامیان مالی و وسوسه کردن آنها به شیوه تازه ای روی آورده اند. این عده نخستین تماس ها و گفتگوها با بازیگران مشهور برای جلب همکاری را دستمایه ای برای کار تبلیغاتی قرار داده و اینطور وانمود می کنند که حضور آنها در پروژه قطعی به نظر می رسد.

بعضی از تهیه کنندگان پروژه های سینمایی و نمایش خانگی در غیاب حمایت ها و مشارکت های دولتی و یا کاهش محسوس آن، اخیراً برای جذب حامیان مالی و وسوسه کردن آنها به شیوه تازه ای روی آورده اند. این عده نخستین تماس ها و گفتگوها با بازیگران مشهور برای جلب همکاری را دستمایه ای برای کار تبلیغاتی قرار داده و اینطور وانمود می کنند که حضور آنها در پروژه قطعی به نظر می رسد. بازیگران از همه جا بی خبر هم اگر از این موضوع با خبر شوند یا واکنش نشان می دهند و یا از خیر آن می گذرند. آنهایی که دوست دارند در بورس خبرها باشند راست و دروغ خبر منتشر شده برایشان فرقی نمی کند و به همین خاطر به روی مبارک نمی آورند که نه به بار است و نه به دار است.

بازیگرانی که نگرانند اینگونه خبرهای نادرست به پروژه های جدی تر آنها لطمه بزند، بلافصله واکنش نشان داده و درصدد تکذیب هر گونه همکاری با چنین پروژ هایی برمی آیند. البته این بازیگران هم موضع تندی علیه تهیه کنندگان دروغگو نمی گیرند زیرا نمی خواهند برای همیشه باب همکاری با آنها را ببندند. این عده نهایت کاری که می کنند آن است که در حساب های کاربری خود در شبکه های اجتماعی، بطور نرم و ملایم خبر عقد قرارداد با تهیه کنندگان کذایی را تکذیب می کنند و السلام

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید