روزانه های سینمایی

شهرزاد» و «گلشیفته» چند قسمتی هستند؟

به گزارش «روزانه های سینمایی» سریال «شهرزاد» در قسمت شانزدهم به اتمام می رسد و با توجه به حذف فیزیکی اغلب شخصیت های سریال و کشت و کشتاری که طی قسمت های اخیر به وقوع پیوست!، برای بیننده هم حالا دیگر آفتاب عمر سریال روی بام افتاده است.
موتور سریال«گلشیفته» که امروز قسمت دهم آن منتشر شد، در قسمت پانزدهم خاموش می شود

««شهرزاد» و «گلشیفته» در چند قسمت به پایان می رسند؟ این سوالی است که طی هفته های گذشته مرتباً از سوی تماشاگران این سریال ها در فضای مجازی مطرح شده است و متاسفانه کمتر پاسخی از سوی روابط عمومی این مجموعه ها بدانها داده شده است. نکته جالب تر آن است که در صفحات منتسب به این سریال ها نیز همه چیز به سکوت می گذرد تا تعلیق ماجرا بیشتر شود و بیننده نداند و نفهمد که این دو سریال کی به نقطه پایانی می رسند.

به گزارش «روزانه های سینمایی» سریال «شهرزاد» در قسمت شانزدهم به اتمام می رسد و با توجه به حذف فیزیکی اغلب شخصیت های سریال و کشت و کشتاری که طی قسمت های اخیر به وقوع پیوست!، برای بیننده هم حالا دیگر آفتاب عمر سریال روی بام افتاده است و صدای نفس های آخر آن براحتی قابل شنیدن است. تنها چیزی که باقی می ماند سرنوشت و عاقبت امر قباد، شهرزاد، شیرین و فرهاد است که در قسمت شانزدهم همه چیز مشخص خواهد شد.

موتور سریال«گلشیفته» که امروز قسمت دهم آن منتشر شد، در قسمت پانزدهم خاموش می شود و پرونده این مجموعه نیز در نمایش خانگی بسته می شود. «گلشیفته» بر خلاف «شهرزاد» تعلیق پر رنگی ندارد و چون گره افکنی خاصی هم ندارد، بیننده گره گشایی را انتظار نمی کشد. اگر هر دو مجموعه بخواهند با نمایش پشت صحنه قسمت تازه ای را به بازار عرضه کنند، که بسیار بعید است، ممکن است به ترتیب «شهرزاد» و «گلشیفته» خداحافظی را به قسمت ۱۷ و ۱۶ موکول کنند.

نکته پایانی اینکه تهیه کنندگان سریال«شهرزاد» قرار است در قسمت ۱۶ حسابی از خجالت بینندگان و خریداران این مجموعه در سه فصل گذشته دربیایند. چطور؟ خواهید دید.

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید