روزانه های سینمایی

شروعی تازه برای «هنر اول»

وسسه هنر اول بر خلاف فصل بهار که شروع خوبی در تامین و عرضه فیلم های سینمایی ایرانی داشت، با مشغول شدن به تهیه و توزیع سریال«ساخت ایران۲ » فعالیت های تامینی اش را بشدت کاهش داد تا اینکه در هفته های اخیر با دو فیلم «اشیا از آنچه در آیینه می بینید..» و «گذر موقت» و در روزهای آینده با فیلم«اسرافیل» قصد دارد به روزهای اوج خود برگردد.

موسسه «هنر اول» بر خلاف فصل بهار که شروع خوبی در تامین و عرضه فیلم های سینمایی ایرانی داشت، با مشغول شدن به تهیه و توزیع سریال«ساخت ایران۲ » فعالیت های تامینی اش را بشدت کاهش داد تا اینکه در هفته های اخیر با سه فیلم «اشیا از آنچه در آیینه می بینید..»«اشک نرگس» و «گذر موقت» و در روزهای آینده با فیلم«اسرافیل» قصد دارد به روزهای اوج خود برگردد.

بر خلاف «هنر اول» موسسه «سرو رسانه» پس از فراغت از تهیه و توزیع سریال ناموفق«گلشیفته»، تولید و عرضه مجموعه پرحاشیه «ممنوعه» را در دست گرفت و از ماه آینده توزیع مجموعه جدید«# خاله سوسکه» را آغاز می کند. سرو رسانه در عین حال تامین و توزیع فیلم سینمایی را در سبد محصولات خود همواره حفظ کرده است و در سالجاری بیش از ۱۰ عنوان فیلم راهی بازار کرده است.

در ۹ ماه اخیر موسسه ویدیو رسانه «سوره» رکورددار عرضه فیلمم سینمایی ایرانی در نمایش خانگی است.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید