روزانه های سینمایی

زمان از سرگیری توزیع سریال «ممنوعه» مشخص شد

مراحل تولید این سریال(ممنوعه) متوقف نشده است و از هفته آینده پخش آن آغاز می‌شود. به خاطر ماه محرم و اینکه تمام قسمت‌های ساخته شده باید مورد بازبینی قرار می گرفت در توزیع آن وقفه افتاد.

معاون ارزشیابی و نظارت سارمان سینمایی صادقانه این انتقاد را پذیرفت که در قسمت اول سریال «ممنوعه» یکی دو سکانس می توانست حذف بشود. اشاره داروغه زاده به همان سکانس حساسیت برانگیزی است که طی یک ماهه گذشته حسابی موج ساز شد و واکنش های زیادی را در پی آورد. سکانسی که در گعده دختران و پسران جوان قرعه فال به نام دختر و پسری می افتد که حسب ظاهر کاری که آنها باید انجام بدهند خیلی روشن و مشخص نیست اما همین ابهام سبب شد تا در فضای مجازی کاربران بدترین بخوانید منشوری ترین حالت ممکن را در رابطه این دو نفر متصور شوند!

نمی خواهم پرونده این موضوع را دوباره باز کنم؛ پیش از این هم در این یادداشت(اینجا) نوید دادم که بزودی پخش مجدد این سریال از سرگرفته می شود و وقفه پیش آمده به پایان می رسد. حالا معاون ارزشیابی و نظارت سارمان سینمایی در برنامه تلویزیونی شهر فرنگ در باره «ممنوعه» گفته است:

«مراحل تولید این سریال(ممنوعه) متوقف نشده است و از هفته آینده پخش آن آغاز می‌شود. به خاطر ماه محرم و اینکه تمام قسمت‌های ساخته شده باید مورد بازبینی قرار می گرفت در توزیع آن وقفه افتاد. ضمن اینکه یکی دو سکانس در قسمت اول سریال وجود داشت که بهتر بود حذف می شد

وی ادامه داد: جای خوشبختی است که کارگردان‌های ما می‌توانند با سرمایه گذاری بخش خصوصی سریال‌هایی بدون کمک دولت تولید و توزیع کنند و گردش اقتصادی در کشور ایجاد کنند و مردم با پول خودشان آن محصولات را خریداری کنند. امسال سال حمایت از تولید کالای ایرانی است باید کمک کنیم این بخش رونق پیدا کند و گردش اقتصادی رشد پیدا کند و وظیفه دولت است که حمایت کند زیرا ما در بخش نمایش خانگی هیچ سرمایه گذاری نکردیم.»

به این ترتیب در نیمه مهر ماه یعنی دوشنبه ۱۶ مهر ماه قسمت چهارم سریال«ممنوعه» به مخاطبان آن عرضه خواهد شد

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید