روزانه های سینمایی

رکورد زنی «سرو رسانه پارسیان» در پخش سریال

موسسه سرو رسانه پارسیان مدتی است که کار توزیع سریال های احضار، هشتک خاله سوسکه و ممنوعه را آغاز کرده است که البته هر سه سریال همزمان پخش استریم ویدیویی نیز دارند. این موسسه در سالجاری به جز سرمایه گذاری در سریال های ممنوعه و هشتک خاله سوسکه، بیش از ۱۰ عنوان فیلم سینمایی ایرانی را نیز در شبکه توزیع کرده است که در نوع خود نشان از تحرک آن در سال اول اعلام موجودیت است.

موسسه ویدیو رسانه «سرو رسانه پارسیان» که در بین اهالی نمایش خانگی به موسسه برادران یاری(صادق و مهدی) شناخته می شود، به تنهایی کار توزیع و پخش سه سریال شبکه نمایش خانگی را بر عهده گرفته است. این اقدام که برای اولین بار صورت گرفته است، به جز تشدید تلاش ها برای تولید سریال در این شبکه همچنین گویای ایجاد ظرفیت های تازه از سوی «سرو رسانه پارسیان» برای توزیع مناسب محصولات تامینی و تولیدی در سراسر کشور است.

موسسه «سرو رسانه پارسیان» مدتی است که کار توزیع سریال های «احضار»، «هشتک خاله سوسکه» و «ممنوعه» را آغاز کرده است که البته هر سه سریال همزمان پخش استریم ویدیویی نیز دارند. این موسسه در سالجاری به جز سرمایه گذاری در سریال های «ممنوعه» و «هشتک خاله سوسکه»، بیش از ۱۰ عنوان فیلم سینمایی ایرانی را نیز در شبکه توزیع کرده است که در نوع خود نشان از تحرک آن در سال اول اعلام موجودیت است.

در روزهای آینده موسسه «تصویر دنیای هنر» باپخش و توزیع همزمان دو سریال جدید ایرانی یعنی «رقص روی شیشه» و «ریکاوری» به رقابت با «سرو رسانه پارسیان» خواهد پرداخت تا معلوم شود به جز کیفیت ساخت سریال که عامل اصلی جذب مخاطب است، تمهیدات و ابتکارات دو موسسه پخش چگونه می تواند بر شعاع مخاطبان سریال ها بیفزاید.!

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید