روزانه های سینمایی

رقابت تولیدات نمایش خانگی با محصولات تلویزیونی در یک جشن سینمایی

در بین نامزدهای اعلام شده سریال های «شهرزاد و «عالیجناب» کار سختی را با رقبایی مثل «پایتخت ۵»، «دیوار به دیوار ۲»، «لیسانسیه های ۲‌«، عقیق»، «نفس»، «در جستجوی آرامش»، «زیرپای مادر» و «آنام» دارند.

در هجدهمین دوره »جشن حافظ» تازه ترین سریال های تولید شده در شبکه نمایش خانگی با سریال های تلویزیونی رقابت داغی را خواهند داشت.

به موجب این گزارش به دنبال اعلام نامزدهای هجدهمین دوره «جشن حافظ»، به جز هیات داوران این جشن، مردم نیز می توانند با انتخاب بهترین ها در بین نامزدها شور و حال ویژه ای به این دوره از جشن ببخشند. در بین نامزدهای اعلام شده سریال های «شهرزاد و «عالیجناب» کار سختی را با رقبایی مثل «پایتخت ۵»، «دیوار به دیوار ۲»، «لیسانسیه های ۲‌«، عقیق»، «نفس»، «در جستجوی آرامش»، «زیرپای مادر» و «آنام» دارند.

در هیجدهمین جشن حافظ که بزودی برگزار می شود، سریال «شهرزاد» کاندید دریافت ۱۰ جایزه است که ۸ مورد آن به بازیگران زن و مرد سریال اختصاص دارد و مینی سریال «عالیجناب» فقط در رشته بهترین کارگردانی نامزد شده است.

«جایزه حافظ» با ابتکار مرحوم «علی معلم» مطرح شد و تا دوره شانزدهم با اجرای خود او برگزار شد. سال گذشته در غیاب او «مهران مدیری» برروی استیج ظاهر شد و اجرای برنامه را در دست گرفت.

در شانزدهمین جشن حافظ عوامل سریال های نمایش حانگی جایزه های زیادی را به خانه بردند.(اینجا)

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید