روزانه های سینمایی

راه برای عرضه دوباره «ممنوعه» هموار است

طی روزهای گذشته تدوین اولیه سریال در ۲۵ قسمت به پایان رسید و با ارائه آن به سازمان امور سینمایی همه چیز به اظهار نظر شورا مربوط شد. به موجب آخرین خبرهای غیر رسمی منعی برای ادامه پخش سریال «ممنوعه»  وجود ندارد و فقط به خاطر ملاحظات دهه آخر ماه صفر باید منتظر ماند و با تماشای قسمت چهارم این مجموعه ادامه سرگذشت شخصیت هایی مثل برکه، سامی، پروانه، طلا، خلیل، رها، آذر و دیگران را پی گرفت.

سریال «ممنوعه» پس از وقفه ای حدوداً دوماهه مجدداً به بازار عرضه می شود. پس از واکنش ها به پخش سه قسمت از سریال «ممنوعه» مرجع نظارتی ترجیح داد تا تمام قسمت های سریال مورد بازبینی قرار گیرد و سپس با اجماع نظر شورای بازبینی پروانه نمایش هر قسمت از این مجموعه صادر شود. با این حال باز بودن پرونده تصویر برداری سریال به خاطر تصادف یکی از بازیگران و دوری چند هفته ای او از تیم تولید سبب شد تا تدوین سریال و تصویر برداری سکانس های باقیمانده قدری به درازا بیانجامد و نظر مرجع نظارتی آنگونه که گفته شد،‌ تامین نگردد.

به موجب این گزارش طی روزهای گذشته تدوین اولیه سریال در ۲۵ قسمت به پایان رسید و با ارائه آن به سازمان امور سینمایی همه چیز به اظهار نظر شورا مربوط شد. به موجب آخرین خبرهای غیر رسمی منعی برای ادامه پخش سریال «ممنوعه»  وجود ندارد و فقط به خاطر ملاحظات دهه آخر ماه صفر باید منتظر ماند و در اواسط آبان ماه با تماشای قسمت چهارم این مجموعه ادامه سرگذشت شخصیت هایی مثل برکه، سامی، پروانه، طلا، خلیل، رها، آذر و دیگران را پی گرفت.

یادآور می شود، پس از توزیع قسمت بیست و دوم سریال ساخت ایران ۲، سریال «ممنوعه» تنها مجموعه نمایشی شبکه در هفته های آینده خواهد بود. امیر پورکیان، علی اکبر قائنی نجفی و صادق یاری به ترتیب کارگردان، تهیه کننده و سرمایه گذار این سریال هستند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید