روزانه های سینمایی

دکتر کریمی برای فیلم های شبکه نسخه می نویسد

این پزشک که جوان ترین عضو شوراست،  طی بیست سال حضور فعال در سینما فیلمنامه ۲۰ فیلم سینمایی را نوشت و از سال ۱۳۸۵ به جرگه کارگردانان سینما نیز پیوست که حاصل آن کارگردانی شش فیلمنامه از نوشته های خودش بوده است.

دکتر محمد هادی کریمی نویسنده و کارگردان ۴۶ ساله سینما رسماً به عضویت شورای پروانه ساخت ویدیویی درآمد. این سینماگر درست زمانی که تازه ترین فیلم سینمایی او در شبکه نمایش خانگی و سرویس های استریمینگ عرضه شد، با حکم رئیس سازمان سینمایی از هفته گذشته به جمع دیگر اعضای شورای پروانه ساخت آثار غیرسینمایی پیوست. این پزشک که جوان ترین عضو شوراست،  طی بیست سال حضور فعال در سینما فیلمنامه ۲۰ فیلم سینمایی را نوشت و از سال ۱۳۸۵ به جرگه کارگردانان سینما نیز پیوست که حاصل آن کارگردانی شش فیلمنامه از نوشته های خودش بوده است. در ترکیب شورای پروانه ساخت پیش از این رضا مقصودی هم به عنوان کارگردان فیلمنامه نویس مشغول به کار شده بود. در بین آثار دکتر محمد هادی کریمی فیلم های «ایران برگر»، «برف روی شیروانی داغ» و «مارال» شهرت بیشتری دارند.

یادآور میشود به دنبال انصراف «حسن بشکوفه» تهیه کننده سینما و تلویزیون از ادامه همکاری با شورای پروانه ساخت، «محمد هادی کریمی» جایگزین وی گردید.

در همین رابطه بخوانید.(اینجا)

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید