روزانه های سینمایی

دوری ده ساله میرباقری از نمایش خانگی

سازنده های سریال شاهگوش و دندون طلا تا پنج سال آینده درگیر یک سریال تلویزیونی است. «سلمان فارسی» پروژه تلویزیونی و مورد علاقه «داود میرباقری» تا پایان امسال وارد پیش تولید می شود و تصویربرداری آن با حضور بازیگران ایرانی و خارجی در سه بخش ایران، بیزانس(ایتالیا) و مکه و مدینه به مدت پنج سال تصویربرداری خواهد شد. «میرباقری» قبل و بعد از سریال «مختارنامه» تلاش زیادی کرد تا «سلمان فارسی» را جلوی دوربین ببرد اما اولویت های موضوعی سیما از یکطرف و کمبود منابع مالی رسانه ملی باعث شد تا این سریال جنبه عملیاتی به خود نگیرد.

با احتساب مدت زمانی که از توزیع آخرین سریالی که از «میرباقری» در نمایش خانگی می گذرد و نیز زمانی که صرف تولید و نمایش «سلمان فارسی» خواهد شد، دوری «میرباقری» از نمایش خانگی ده سال به درازا خواهد انجامید. ضمن انکه مشخص نیست روزی که دوباره این کارگردان کهنه کار و کاربلد دوباره به سراغ این مدیوم بیاید، تحولات فناوری آرایش رسانه ای را دچار چه تغییراتی کرده باشد.!

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید