روزانه های سینمایی

تا حالا کجا بودین؟بازگشت دو موسسه ویدیو رسانه

موسسه «تصویر مهر هشتم» که حالا امتیازش را در دست فرد دیگری می بیند، اوایل این ماه با فیلم « من دیوانه نیستم» بعد از مدتها با بازار آشتی کرد و پس از آن موسسه «پارس ویدیو» که آخرین فیلم هایش را به کارهای «مسعود ده نمکی» اختصاص داده بود با فیلم سینمایی«دم سرخ ها» بزودی به بازار لبخند خواهد زد.

[clear]

بعد سالها کم کاری و غیبت در متن فعالیت های شبکه نمایش خانگی اخیرا دو موسسه ویدیو رسانه با دو عنوان فیلم سینمایی ایرانی در بازار ابراز وجود کرده اند. موسسه «تصویر مهر هشتم» که حالا امتیازش را در دست فرد دیگری می بیند، اوایل این ماه با فیلم « من دیوانه نیستم» بعد از مدتها با بازار آشتی کرد و پس از آن موسسه «پارس ویدیو» که آخرین فیلم هایش را به کارهای «مسعود ده نمکی» اختصاص داده بود با فیلم سینمایی«دم سرخ ها» بزودی به بازار لبخند خواهد زد.

هر دو موسسه در اولین انتخاب هایشان فیلم هایی از اکران سالجاری را برگزیده اند با این تفاوت که«دم سرخ ها» در گیشه بهتر از «من دیوانه نیستم» ظاهر شد. «من دیوانه نیستم» بر خلاف ظاهر کمدی تمام عیار نیست و تنه به فیلم های ابزورد می زند. فیلم قصه سرراستی ندارد و به همین خاطر در رقابت با «دم سرخ ها» اقبال چندانی در گیشه ها نداشت. به دلیل نزدیک شدن به پایان سال بعید است که این دو موسسه خروجی تازه ای داشته باشند مگر انکه در سال آینده با دست پرتری ظاهر شوند و در عمل نشان دهند که برای حضور دوباره در بازار برنامه ریزی کرده اند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید