روزانه های سینمایی

بازی افزایش قیمت با «لاتاری» سوت خورد!

پیش از این خبرها حکایت از جهش ۳۵ درصدی قیمت ها بود، اما حالا صعود ۶۵ درصدی قیمت دی وی دی خط بطلانی بر پیش بینی های قبلی است و شوک سنگینی را به بازار وارد می کند.

صبح امروز نمایندگان توزیع محصولات فرهنگی در کانال تلگرانی خود، با انتشار تصویر ولت تازه ترین فیلم شبکه، خبر افزایش قیمت فیلم های شبکه را منتشر کردند.

به موجب این گزارش، موسسه سوره با عرضه فیلم سینمایی «لاتاری» عملاً شروع کننده بازی سناریوی افزایش قیمت ها در رقابت های بازار نمایش خانگی شد. «لاتاری» ساخته «محمد حسین مهدویان» به قیمت ۱۰۰۰۰ تومان یعنی حدوداً یک دلار به بازار عرضه می شود. پیش از این خبرها حکایت از جهش ۳۵ درصدی قیمت ها بود، اما حالا صعود ۶۵ درصدی قیمت دی وی دی خط بطلانی بر پیش بینی های قبلی است و شوک سنگینی را به بازار وارد می کند.

دی وی دی ده هزار تومانی یعنی نزدیک شدن ارزش آن به متوسط قیمت بلیط سینما که البته هنوز با نرم جهانی فاصله دارد؛ زیرا قیمت دی وی دی حداقل یک و نیم برابر بهای بلیط سینماست. هیچ بعید نیست دارندگان رایت فیلم های سینمایی و یا سریال در ارتباط با سرویس های استریم نیز مطالبه بیشتری را مطرح کنند و کف گارانتی های پیشین را افزایش دهند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • یقینا موسساتی که این کارو کنند  گور خود را کندندن

    !!!!

    این قیمت پیکر نیمه جان شبکه را نابود میکنه و مثل زندگی ها همه چیمون مجازی میشه و باید فیلمها رو مجازی ببینیم و فروشگاه های صوتی تصویری وجود سابق رو از دست خواهد داد

    #تحریم گرانی

    ی

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید