روزانه های سینمایی

بازیگری که می خواهد برنده بماند

تولید مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با موضوع کتاب و کتابخوانی با اجرای «محمد رضا گلزار» در حالی انجام می شود که این بازیگر در سینمای ایران با فیلم سینمایی «دلم می خواد» به کارگردانی «بهمن فرمان آرا» و سریال «ساخت ایران ۲» ساخته «برزو نیک نژاد» در شبکه نمایش خانگی هنرنمایی می کند. از شانس بد «گلزار» هر دو محصول از استقبال فوق العاده ای برخوردار نشده اند

پخش تیزر برنامه تازه شبکه سوم سیما با حضور «محمد رضا گلزار» از تلویزیون آغاز شده است تا تماشاگران در عین ناباوری سیمای سوپر استار سینمای ایران را در شمایل متفاوتی ببینند. تولید مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با موضوع کتاب و کتابخوانی با اجرای «محمد رضا گلزار» در حالی انجام می شود که این بازیگر در سینمای ایران با فیلم سینمایی «دلم می خواد» به کارگردانی «بهمن فرمان آرا» و سریال «ساخت ایران ۲» ساخته «برزو نیک نژاد» در شبکه نمایش خانگی هنرنمایی می کند. از شانس بد «گلزار» هر دو محصول از استقبال فوق العاده ای برخوردار نشده اند و فروش متوسطی را تجربه می کنند. «دلم می خواد» موضوع بکری دارد و با چند سال تاخیر به اکران راه یافته است و متاسفانه همین موضوع سبب لطمه به فیلم شده  است. البته فیلم های پیشین «فرمان آرا» هم مخاطبان انبوهی را به سینماها نکشانده اند.

فصل دوم ساخت ایران کار مشکل تری را دارد و تا اینجای کار که سریال نیمی از راه را پیموده است، مخاطبان بیشتری را نسبت به فصل اول جذب نکرده است. تنوع لوکیشن و کست خوب نمی تواند جبران داستانی کم مایه را نماید. شما هم همین نظر را دارید؟

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید