روزانه های سینمایی

اشتیاق تهیه کنندگان برای کار با «منوچهر هادی»

«منوچهر هادی» فیلم های «من سالوادور نیستم» و »آینه بغل» را با تهیه کنندگی «امیر پروین حسینی» و «منصور سهراب پور» جلوی دوربین برده بود و سریال تلویزیونی-تاریخی «پاهای بیقرار»(آماده پخش) و «دل»(آماده تولید) برای نمایش خانگی را به تهیه کنندگی«ایرج محمدی» آماده نمایش دارد و تهیه کننده فیلم سینمایی«رحمان ۱۴۰۰» او که پیش از این «خزه » نام داشت، «علیرضا سرتیپی» است.

در حالیکه خبرها حکایت از انجام پیش تولید سریال «دل» به کارگردانی «منوچهر هادی» داشت و همچنین نگارش فصل دوم سریال «عاشقانه» آغاز شده است و صندلی کارگردانی این مجموعه نیز برای «منوچهر هادی» به عنوان یکی از گزینه های احتمالی خالی گذاشته شده بود، در عین ناباوری این کارگردان تولید تازه ترین فیلم سینمایی اش با نام «رحمان ۱۴۰۰» را در دست گرفت. فیلمنامه این اثر را «بابک کایدان» نوشته است. «کایدان» به اتفاق برادرش امسال فیلمنامه «دل» را برای هادی »نوشته اند.

جالب است که «منوچهر هادی» فیلم های «من سالوادور نیستم» و «آینه بغل» را به تهیه کنندگی «امیر پروین حسینی» و «منصور سهراب پور» جلوی دوربین برده بود و سریال تلویزیونی-تاریخی «پاهای بیقرار»(آماده پخش) و «دل»(آماده تولید) برای نمایش خانگی را به تهیه کنندگی«ایرج محمدی» آماده نمایش دارد و تهیه کننده فیلم سینمایی«رحمان ۱۴۰۰» او که پیش از این «خزه » نام داشت، «علی سرتیپی» است. این بدان معناست که تهیه کنندگان معتبر و کارکشته تمایل به کارکردن با این کارگردان ۴۶ ساله سینما وتلویزیون ایران دارند.

در کارنامه «منوچهر هادی» هقت فیلم سینمایی، هفت سریال تلویزیونی، هفت تله فیلم و یک سریال نمایش خانگی تا این تاریخ به چشم می خورد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید