روزانه های سینمایی

نمایندگان پخش به چشم آمدند

اگر تیتراژ پایانی سریال «عاشقانه» را با حوصله تا پایان دنبال کنید که معمولاً نمی کنیم! متوجه خواهید شد که «پخش هنرنمای پارسیان» دست به کار قشنگ و قابل تحسینی زده است و ضمن معرفی عوامل محترم پخش سریال در استان ها و شهرهای بزرگ، به نوعی از آنها قدردانی کرده است.

این نکته از آن جهت اهمیت دارد که متاسفانه در همه سال های سپری شده، در مناسبات و برنامه ریزی های پخش و توزیع کالای فرهنگی به عناصر انسانی درگیر در پخش، بویژه در استان ها آنگونه که باید توجه نشده است و به جز یکی دو مورد استثنایی که بانی آن یکی دو موسسه ویدیو رسانه بوده اند، کار درخوری برای تشویق و انگیزه مند ساختن زحمتکشان پخش در شهرستانها صورت نگرفته است. آنطور که در خبرها آمده بود«هنرنمای پارسیان» اخیراً به جرگه سرمایه گذاران سریال«عاشقانه» پیوسته است و این مشارکت معنایی جز آن ندارد که موسسه تمام تمهیدات لازم برای افزایش ضریب نفوذ کالا در بازار را مد نظر قرار داده است تا با فروش هر چه بیشتر نسخه ارجینال محصول، سرمایه گذاری صورت گرفته را با توجیه اقتصادی همراه سازد.

معرفی و تشویق مدیران و نمایندگی استانی پخش آثار شبکه نمایش خانگی، اگر به یک سنت رایج بدل شود کمک زیادی به دیده شدن عناوین عرضه شده خواهد کرد و موجبات تشخص و دلگرمی عوامل پخش را فراهم می سازد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • با عرض سلام مجدد .

    پخش کننده محصولات پارسیان در اصفهان بدون توافق با مجمع نمایندگان توزیع ، پخش محصولات پارسیان را بدست گرفته و از آنجا که سایر توزیع کنندگان هنوز با این شرکت به توافق نرسیده و محصولاتش را دریافت نمی کنند ، توزیع کننده مزبور عملاً با ایجاد بازار انحصاری در حال جذب مشتریان توزیع کنندگان دیگر است ، که این مسئله در چند سال گذشته و از زمان تاسیس مجمع توزیع کنندگان اصفهان بی سابقه بوده و ممکن است دوباره باعث اختلاف و چند دستگی شود .

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید