روزانه های سینمایی

در حاشیه جلسات شوراهای ویدیویی۳

فیلمنامه ساخت ایران ۲ به قسمت هشتم رسید

تهیه کنندگان مجموعه کمدی «ساخت ایران» برای دریافت پروانه ساخت تاکنون هشت قسمت از فیلمنامه سریال را ارائه کرده اند. سرپرست نویسندگان این مجموعه «امیر عربی» و «ایمان صفایی» هستند. فصل دوم «ساخت ایران» را «برزو نیک نژاد» جلوی دوربین می برد.

پیش تولید «دل» جدی شد

براداران «کایدان» تاکنون ۴ قسمت از فیلمنامه «دل» را نوشته اند تا خیال تهیه کننده سریال«ایرج محمدی» و کارگردان اثر «منوچهر هادی» برای آغاز پیش تولید اثر راحت شود و با توجه به تصویب کلیات و سیناپس سریال، پیش بینی های لازم را برای عقد قرارداد با عوامل و بازبینی محل به عمل آورند.

نگارش و تولید همزمان «گلشیفته»

«گلشیفته» نامی است که «مهناز افشار» را در سریالی به همین نام، خواهیم دید. سه قسمت از سریال برای دریافت پروانه نمایش و ۱۰ قسمت از فیلمنامه مجموعه که توسط تیمی به سرپرستی «خشایار الوند» نوشته می شود، برای دریافت پروانه ساخت به شورا ارائه شده است. قسمت اول این مجموعه بر طبق وعده داده شده از نهم اسفند ماه در شبکه توزیع شد و اختصاصاً نسخه اینترنتی آن در سایت و اپلیکیشن «نماوا» برای کاربران این سرویس آنلاین آماده نمایش شده است. برای تهیه کننده و سرمایه گذاران این مجموعه جدید که کارگردانی آن را «بهروز شعیبی» بر عهده دارد، میزان استقبال مخاطبان بسیار حائز اهمیت است. بازخورد مجموعه در سه قسمت ابتدایی نشان خواهد داد که قصه سریال در ۱۶ قسمت به نقطه پایانی می رسد و یا آنکه فصل دومی هم برای آن طراحی و تولید خواهد شد.

«شهرزاد» در معرض موافقان و مخالفان

اواخر هفته گذشته بود که خبر تصویربرداری سریال «شهرزاد» منتشر شد. شورای بازبینی تا این تاریخ با عرضه ۹ قسمت از این مجموعه موافقت کرده است.  بینندگان این سریال در شبکه های اجتماعی در دو گروه موافق و مخالف حسابی با هم کل کل می کنند و نقاط قوت و ضعف مجموعه را در فصل سوم به رخ یکدیگر می کشند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید