روزانه های سینمایی

تبلیغ بی سابقه یک فیلم در ۲۰:۳۰

طی دو شب گذشته بخش خبری ۲۰:۳۰ تلویزیون در اقدامی بی سابقه یک گزارش ویژه را در باره فیلم سینمایی«یتیمخانه ایران» پخش کرد. در این گزارش، ضمن شرح کوتاهی در باره قصه فیلم و نسل کشی و جنایات انگلیسی ها در سال های پایانی قرن گذشته، سخنان کارگردان این فیلم نیز پخش شد. در بخشی از این گزارش «نادر طالب زاده» با توجه به کشتار ۹ میلیون ایرانی در جریان قحطی و شیوع وبا در ایران، خواستار پیگیری حقوقی ماجرا و ایجاد فشار علیه انگلیس گردید.

گزارشگر این فیلم با تاکید بر اینکه «یتیمخانه ایران» در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است، اظهار امیدواری کرد تماشاگران با تماشای این فیلم از واقعیات ناگفته بیشتری آشنا شوند.

تبلیغ تازه ترین فیلم «ابوالقاسم طالبی» در حالی مورد توجه معاون سیاسی رسانه ملی قرار گرفته است که بخش خبری ۲۰:۳۰ به دفعات بعضی از تولیدات سینما، جشنواره ها و جشن های سینمایی و نیز سریال های نمایش خانگی را مورد انتقاد قرار داده است.

یادآور می شود «یتیمخانه ایران» دو هفته قبل از سوی موسسه سوره در سراسر کشور توزیع شده است. این فیلم سال گذشته در سینماهای کشور موفق به فروش یک میلیارد و ششصد میلیون تومانی شده بود.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید