روزانه های سینمایی

بشنو و باور نکن! تاخیر چند باره در توزیع یک مینی سریال

پوسترهایی که در کوی و برزن نوید توزیع بزودی مینی سریال «عالیجناب»را می دادند اگر اثری از آنها بر در و دیوار مانده باشد، حالا دیگر رنگ و رو رفته شده اند و مخاطب با دیدن آنها از خود می پرسد کدام بزودی؟ کی؟ چه وقت؟ حدود یکماه از خبر توزیع قریب الوقوع «عالیجناب» به کارگردانی «سام قریبیان» می گذرد. هم او که در یک پست اینستاگرامی پرده از اختلافش با تهیه کننده سریال برداشت و نشان داد که با پروژه پرحاشیه و پر دردسری در دو سال گذشته درگیر بوده است. سوم آبان روز توزیع اولین قسمت سریال اعلام شده بود اما در بازار اتفاقی نیفتاد و جای خالی سریال «شهرزاد» با نمونه دیگری پر نشد.

تهیه کننده در بستر بیماری

بستری شدن تهیه کننده سریال در بیمارستان باعث شد تا عده ای وقفه در توزیع این مجموعه را به کسالت «مسعود ردایی» تهیه کننده سریال مربوط بدانند. دو هفته دیگر هم گذشت و باز هم اتفاقی نیفتاد. «سام قریبیان»فرصت را مغتنم دانسته و در پیام کوتاه طعنه آمیزی گفته است: « دیدید گفتم تاریخ اعلام شده از سوی تهیه کننده عالیجناب چاخان پاخانه! هر وقت دیدی که پول خرج کردن و بیلبورد زدن اونوقت شاید بشه باور کرد.»

«عالیجناب» نخستین سریال نمایش خانگی است که به رغم آماده شدن، توزیع آن در شبکه طی یکسال گذشته هر بار به دلیلی دچار وقفه شده است.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید