روزانه های سینمایی

برف که آمد «شهرزاد» پاپس کشید!

بارش سنگین برف به همراه یخ زدگی معابر بویژه در پایتخت سبب شد تا عوامل توزیع نسخه فیزیکی قسمت اول از فصل سوم سریال «شهرزاد» زمین گیر شوند و چند روزی این اقدام به تاخیر افتد.

به موجب اعلام موسسه تصویر گستر پاسارگاد عرضه قسمت اول سریال از روز چهارشنبه آغاز می شود و تا پایان سال توزیع هفتگی آن بصورت منظم انجام خواهد شد. نکته جالب توجه آن است که از قرار پخش و انتشار اینترنتی سریال هم به تعویق افتاده است و سبقتی در کار نیست. پر واضح است که برف و سرما مانعی برای انتشار محصول در فضای سایبر نیست بلکه پخش زودهنگام اینترنتی متاسفانه سبب بهره برداری سارقان اینترنتی و باعث ضرر و زیان به پخش نسخه فیزیکی یعنی دی وی دی محصول است. چیزی که اهمیت دارد آن است که فصل سوم «شهرزاد» با آغاز فصل بارش های زمستانی مقارن شد و همه مردم از جمه علاقه مندان سریال از این امر خوشحالند و نعمت و موهبت برف زمستانی را شکر گذار هستند.

در این میان خوش سلیقگی موسسه سرمایه گذار که با  پخش  یک ویدیو خبر تاخیر در توزیع سریال را در فضای مجازی اعلام کرد قابل تحسین است زیرا در این ویدیو نماهایی از سریال  را می بینیم که بارش برف در آنها مشهود است!

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید