روزانه های سینمایی

ادعاهای رنگ باخته

فیلم ویدیویی «کی داده، کی گرفته» فیلم اول سازنده آن نیست اما متاسفانه بیش از آنکه به استانداردهای یک کار ویدیویی نزدیک باشد، تنه به آثار سردستی و ضعیف تولیدات مشابه در شبکه نمایش خانگی می زند؛ با این تفاوت که فیلم در حق کارگران زحمتکش غسالخانه کم لطفی کرده است و تصویر هیولاواری از این قشر ارائه داده و به تمسخر آن می پردازد

چفت و بست های ضعیف فیلمنامه، فقدان روابط عاشقانه بین شاهرخ و دختر مورد علاقه اش و ارزان تمام کردن پروژه به قیمت عدول از کیفیت، سبب شده است تا فیلم ویدیویی «کی داده، کی گرفته» باجی به فیلم قبلی شبکه ندهد و کلاً تولیداتی از این دست شروع خوبی برای شبکه رقم نزنند. در سومین سال فعالیت شورای جدید پروانه ساخت و بازبینی نمایش خانگی به جرات می توان ادعا کرد که از این شورا هم کار خاصی برای کیفیت بخشیدن به تولیدات ویدیویی مشاهده نشد و حالت خوشبینانه آن است که شورا ار اجازه انتشار تعدادی فیلم ضعیف تر خودداری ورزیده است.

فیلم «کی داده، کی گرفته»سومین ساخته «علیرضا شاه حسینی» است و در آن «عبدالرضا اکبری»، «نیما شاهرخ شاهی،، «امیر نوری» و «مجید شهریاری» از جمله بازیگران شناخته شده فیلم هستند. تامین و توزیع فیلم را «تصویر دنیای هنر» بر عهده دارد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید