روزانه های سینمایی

آسیب ها در بخش تاسیسات فرهنگی ناچیز است

حجت الاسلام رحیم جعفری در گفتگوی اختصاصی با «روزانه های سینمایی» آسیب رسیده به تاسیسات اداری دولتی و بخش خصوصی را در جریان زلزله ناچیز دانست و اظهار داشت تنها سینمای شهر سرپل ذهاب که دیماه سال گذشته به چرخه اکران افزوده شد، زیان قابل توجهی ندیده است.

وی در این گفتگوی تلفنی اظهار داشت: هیجیک از همکاران ادارات ارشاد و خانواده های ایشان در شهرهای زلزله زده استان، آسیب ندیده اند و خوشبختانه همگی در سلامت بسر می برند.

وی در این تماس از عزیمت و حضور ۱۵ تن از مدیران سینمایی و سینماگران کشور به مناطق زلزله زده در ساعات آینده خبر داد و گفت هماهنگی لازم برای بازدید این عده انجام شده است.

یادآور می شود، واکنش سینماگران در مواجهه با مصیبت زلزله اخیر فقط به ارسال پیام همدردی خلاصه نشد و عده ای به همراه کاروان های کمک رسانی عازم مناطق غرب کشور شدند. همچنین تهیه کنندگان تعدادی از فیلم های در حال نمایش بخشی از عوائد فروش خود را به امر انسانی دستگیری از آسیب دیدگان اختصاص دادند و پردیس سینمایی کوروش هم به عنوان پر فروش ترین مجتمع سینمایی کشور ۵۰ درصد از درآمد یک روز خود را در هفته جاری تقدیم نهادهای کمک رسان نمود.

«روزانه های سینمایی» شریک غم و تالم خانواده های داغدار است و برای مازماندگان آرامش و امنیت خواستار است.

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید