روزانه های سینمایی

قصه ما به سر رسید؟

با توزیع قسمت هفدهم از سریال«آسپرین»در روز دوشنبه هفته جاری فصل اول این مجموعه معمایی به پایان رسید. جا دارد به عوامل تولید و توزیع سریال تبریک گفته و از اینکه با توزیع منظم و بدون وقفه سریال ارتباط حسی مخاطبان را با قصه پر پیچ و تاب مجموعه تدوام بخشیدند، قدردانی کنم.

فصل اول سریال «آسپرین»در حالی به اتمام رسید که با تعلیق های موجود در داستان بینندگان علاقمند منتظر گره گشایی از داستان طی فصل دوم هستند. بررسی واکنش مخاطبان در صفحه اینستاگرام «آسپرین» گویای آن است که پیچیدگی ماجراهای سریال به اندازه ای بوده است که حدس و پیش بینی اولیه بسیاری از تماشاگران سریال نادرست از آب درآمده است و بعضی از آنها درصدد بازبینی مجدد قسمت هایی از اثر هستند. حالا با تماشای فصل اول سریال می توان با اطمینان گفت که «فرهاد نجفی» کارگردان و تهیه کننده «آسپرین »جوان جسوری است که ابایی ندارد تا با گوشه چشمی به فیلم و سریال های روز جهان، نمونه های ایرانی آنها را از آب و گل بیرون آورد.!

«نجفی» تا اینجای کار دقت و تمرکز لازم را بر بازی گرفتن از بازیگران سریال داشته است و توانسته گوشه های دیگری از قابلیت های بازیگرانی همچون: «زیبا بروفه»، «پیام احمد نیا» و «مجید صالحی» را به نمایش بگذارد. بی شک هماهنگی و همدلی تیم تولید «آسپرین»در موفقیت نسبی آن تاثیر آشکاری داشته است و بی حاشیه بودن گروه نشان از مدیریت هوشمندانه این پروژه دارد.

تاکنون خبری از زمان توزیع فصل دوم مجموعه منتشر نشده است و از آن مهمتر معلوم نیست که تصویر برداری فصل دوم «آسپرین»در حال انجام است یا اینکه گروه در مرحله پیش تولید قرار دارد.؟

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • چرا هیچ خبری از توزیع ابد۱روز نیست ؟معلوم نیست چرا فیلم منتخب امسال تابحال بعداز ۸ماه از اکران توزیع نشده؟نگویدد مشکل حقوقی دارد که اصلا حوصله اش رو نداریم!

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید