روزانه های سینمایی

سریال مورد نظر در دسترس نمی باشد

فردا با توزیع آخرین قسمت از مجموعه دیدنی «شهرزاد» پرونده این سریال حداقل تا سال آینده بسته می شود. پایان توزیع منظم این مجموعه می توانست زنگ شروع سریال های تازه ای را بصدا درآورد تا سبد محصولات نمایش خانگی از مجموعه های جدید خالی نماند. با این حال خبر دقیقی از زمان توزیع مجموعه های جدید در دست نیست و مشخص نیست که شرکت های پخش چه گزینه های دیگری را پیش روی مخاطبان قرار خواهند داد.

پیش از این صحبت از توزیع قریب الوقوع مجموعه «آسپرین» به کارگردانی فرهاد نجفی بود و نمایش آنونس سریال در شبکه های مجازی این گمان را تقویت کرد اما متاسفانه زمان دقیقی برای پخش نخستین قسمت های این مجموعه هنوز اعلام نشده است و فقط این خبر قطعی است که فصل اول سریال با بازی فرخ نعمتی، علیرام نورایی و مجید صالحی در ۱۵ قسمت تولید شده است. سکوت حاکم بر فضای این سریال در حالی قابل احساس است که تجربه های موفق سریالی همانند «شهرزاد» می تواند همچون چراغی روشنگر راه سایر مجموعه سازان از جمله «آسپرین » شود.

سرمایه گذاران «آسپرین» ابتدایی ترین کاری که می توانستند انجام دهند راه اندازی سایت اختصاصی سریال بود تا مخاطبان تازه ترین اخبار و گزارش ها را از نحوه توزیع مجموعه دریافت کنند و با مشاهده گالری عکس های سریال، با فضای قصه آن آشنایی بیشتری حاصل کنند. یکماه از رونمایی غیررسمی آنونس «آسپرین»گذشت و در این فاصله معلوم شد که پروژه از عنصر کلیدی «روابط عمومی» بی بهره  است.!

خاطر نشان می سازد، سریال «آسپرین» را شرکت پخش هنرنمای پارسیان توزیع می کند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید