روزانه های سینمایی

آپارات: ۲۴ ساعته اقدام می کنیم

در پی انتشار مکرر گزارش هایی مبنی بر قراردادن لینک تازه ترین محصولات شبکه نمایش خانگی در سایت «آپارات»، مسئولان این سایت قول داده اند به رغم کاربر بودن سایت و بارگذاری روزانه ۱۵ هزار محتوای ویدیویی در این سرویس، به محض دریافت گزارش های مردمی، نسبت به حذف لینک فیلم مورد اشاره حداکثر طی ۲۴ ساعت اقدام کنند.

این گزارش می افزاید تیم بنیان گذار «آپارات» طی سال های اخیر به عنوان یک استارت اپ موفق در کشور، توانسته است نمونه وطنی سرویس یوتیوب را راه انداری کند و محلی برای اشتراک میلیونها فایل ویدیویی در طول سال باشد. با این همه سرویس «آپارات» یکی از محمل های بارگذاری انواع محصولات سینمایی ایرانی و خارجی است که توسط کاربران این سرویس در داخل و خارج از کشور بارگذاری می شوند. طی ماه های اخیر شکواییه های زیادی از سوی موسسات ویدیو رسانه به عنوان دارنده رایت نمایش خانگی آثار سینمایی ایرانی به سوی مدیریت «آپارات» گسیل شده است.

به موجب این گزارش اخیراً لینک سه فیلم خارجی: بی مصرف های ۳، دزدان کارائیب ۴ و ماشین پلیس که حقوق نمایش خانگی آنها متعلق به موسسه قرن ۲۱ است، در سرویس آپارات در دسترس قرار گرفته بود.

«روزانه های سینمایی» پیش از این در این یادداشت(اینجا) به موضوع مورد مناقشه بین موسسات ویدیو رسانه با سرویس «آپارات» اشاره کرده بود.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید