روزانه های سینمایی

خبرهای یک خطی

اسبی که دوباره زین شد

موسسه رسانه های تصویری پس از ماهها یک فیلم سینمایی ایرانی را با برند و نشانه اختصاصی خود به بازار عرضه کرد. اسب سفید پادشاه ساخته حسین لطیفی ابتدای این هفته از سوی موسسه هنرنمای پارسیان توزیع شد. گفته می شود فیلم سینمایی پدر آن دیگری نیز در هفته های آینده از این موسسه توزیع می شود.

برنامه آینده یک موسسه دولتی

موسسه رسانه های تصویری با قراردادن آنونس فیلم های غزاله و آرزوهای ناتمام، فیلم های آینده خود را معرفی کرد. این دو فیلم ویدیویی هستند و پیش از این در سه دوره از جشنواره یاس شرکت نکرده بودند.

کاریه که شده

در قسمت هفدهم شهرزاد در اثر یک اشتباه سهوی عکس مدیر مسئول روزنامه کیهان در بین عکس های عناصر توده ای قرار گرفته است. سرمایه گذار و تهیه کننده مجموعه رسماً از غفلت صورت گرفته عذرخواهی کرده اند. شهرزاد در قسمت های اخیر با حاشیه های مختلفی روبرو بوده است.

اعتراف به یک نقص

سرمایه گذار شهرزاد گفته است: اینکه در قصه سریال و پس زمینه های وقایع سیاسی اجتماعی ابتدای دهه ۳۰، نقشی برای مبارزان مسلمان گرفته نشده است، یک نقص است. وی قول داده است در فصل دوم سریال جبران این نقیصه را بکند.!

مردان پولادین سر از حوزه هنری درآوردند

دو سال پس از تولید مسابقه مردان پولادین و بی میلی سیما برای خرید و نمایش آن، تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی تابستان امسال موفق به واگذاری برنامه تولید شده به موسسه سوره شد. این اقدام از سوی موسسه ای که در سالجاری بیشتر به دنبال خرید عناوین برتر ایرانی به هر قیمت بوده است، قدری تعجب برانگیز است.

فصل سوم در راه است

به گزارش حساب کاربری موسسه تصویر گستر پاسارگاد در اینستاگرام فصل سوم سریال بریکینگ بد بصورت یکجا در هفته آینده به بازار عرضه خواهد شد. تصویر گستر پاسارگاد با انصراف از تولید و تکثیر تک قسمتی مجموعه، تلاش دارد تا بازخورد بازار را در برابر توزیع پکیج هر فصل از سریال بیازماید.

بی توجه به جشنواره

طی ده روزی که فضای رسانه ای کشور متاثر از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر است، بر خلاف سینماهای کشور که هیچ فیلم جدیدی را به خود ندیدند، نمایش خانگی بدون اعتنا به این واقعه، به کار و فعالیت خود ادامه داد. ۱۴ عنوان فیلم و سریال ایرانی و خارجی طی این مدت از سوی شرکت های پخش سه گانه شبکه به بازار عرضه شد تا شبکه نیاز هموطنانی که دسترسی به سینماهای جشنواره را ندارند، از یاد نبرد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید