روزانه های سینمایی

پنج قدم مانده به بهار

پخش هنرنمای پارسیان با پنج فیلم ایرانی دیگر به استقبال بهار می رود. به موجب تارنمای موسسه هنرنمای پارسیان دو انیمیشن سینمایی و سه فیلم سینمایی ایرانی در هفته های باقیمانده تا پایان سال به تدریج از سوی موسسه مزبور پخش خواهند شد.

نگاهی به فهرست فیلم های باقیمانده نشان می دهد که دو فیلم قندون جهیزیه و انیمیشن شاهزاده روم فیلم های ویژه هنرنما به مناسبت آغاز سال نو خواهند بود. موفقیت این دو فیلم در اکران عمومی، شانس آنها را برای قرار گرفتن در جدول فیلم های نوروزی شبکه افزایش داده است. بر این اساس طی سه هفته آینده ملبورن، اسب سفید پادشاه و جمشید و خورشید (انیمیشن) در شبکه رونمایی خواهند شد. هنرنمای پارسیان در سالجاری به جز فیلم هایی که خود مستقلاً تامین کننده آنها بود، به عنوان همکار و توزیع کننده فیلم های موسسه سوره(حوزه هنری) سال خوبی را از حیث توزیع عناوین برتر ایرانی پشت سر گذاشت.

هنرنمای پارسیان در سال ۹۴ سه انیمیشن رستم و سهراب، جمشید و خورشید(برنامه آینده) و شاهزاده روم(بزودی) را در دستور کار پخش خود قرار داد که از این حیث نوعی رکورد برای این موسسه به حساب می آید. این موسسه پیش از این هم در تامین و توزیع عناوین کودک و نوجوان کارنامه پرباری داشته است،

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید