روزانه های سینمایی

هر دم از این باغ بری می رسد

روزنامه سینما از روز گذشته به جرگه روزنامه های سینمایی کشور پیوست.هفته نامه سینما که در ربع قرن گذشته بصورت هفته نامه منتشر می شد و سردبیران مختلفی از جمله فریدون جیرانی را به خود دیده بود، این بار  بصورت روزانه منتشر می شود و بار دیگر فریدون جیرانی سینماگر و روزنامه نگار بنام ایران، سردبیری آن را بر عهده گرفته است.

سینما بنا دارد رویکرد تحلیلی به سینما و وقایع آن داشته باشد و خبر رسانی را به عهده سایت ها و رسانه های سایبری بگذارد که قادرند در دقیقه تازه ترین خبرها را منتشر کنند. جیرانی در یادداشت افتتاحیه خود صحبت از سینمای خرده پیرنگ کرده است و سینمای ایران را در پیمودن این شیوه روایت، در حال بلوغ و تجربه اندوزی  دانسته است. سایت روزنامه در اقدامی قابل تحسین تازه های سینما و نمایش خانگی را به نمایش گذاشته است و امکان دسترسی به یادداشت های سردبیر و دبیران تحریریه خود را برای کاربران فراهم کرده است. (اینجا)

روزانه های سینمایی این اتفاق خجسته را به آقایان وخشوری، جیرانی و نقیبی تبریک گفته و آرزومند است روزنامه با افزودن امکانات دیداری و شنیداری وعده داده شده، روزهای بهتری را برای جذب مخاطب رقم بزند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید