روزانه های سینمایی

لطف نقد بنویسید

مدیر عامل موسسه ای که پخش مینی سریال دندون طلا را بر عهده دارد، همزمان با توزیع سومین قسمت از این مجموعه، در گفتگو با سایت سوره سینما منتقدان را به نقد و بررسی این مجموعه فراخواند.

البته بطور منطقی وی از منتقدان و نویسندگان درخواست کرده است تا برای توزیع هر چه بهتر محصول به اظهار نظر بپردازند و سکوت موجود را بشکنند. زیرا برای جنبه های فنی و محتوایی مجموعه کوتاهی که کار تصویربرداری و تدوین آن به اتمام رسیده است، دیگر جایی برای دریافت نظرات و انتقادات و پیشنهادات نیست و اصولاً این درخواست باید از سوی تهیه کننده و کارگردان سریال مطرح شود.

حالا چرا نویسندگان و منتقدانی که زمینه مطالعه و تخصص شان در امور هنری و زیبایی شناسی است باید در باره نحوه پخش و توزیع هم نظر بدهند، سوال بی جوابی است که مدیر عامل محترم موسسه هنرنمای پارسیان باید به آن جواب دهد. بدیهی است بهترین راهنمایان شرکت پخش کننده عوامل توزیع و فروش محصول در سراسر کشور هستند و آنان بهتر از هر کسی نارسایی های احتمالی موجود را درک و تحلیل می کنند.

خاطر نشان می شود پس از توزیع دو قسمت سریال دندون طلا، هنوز یخ این سریال در رسانه های کاغذی و مجازی آب نشده و بسیاری از منتقدان در انتظار قسمت های بیشتری از این مجموعه جدید داود میرباقری هستند تا به اظهار نظر پیرامون آن بپردازند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید