روزانه های سینمایی

بهترین فیلم جشنواره یاس در شبکه

فیلم ویدیویی سوختن ساخته بهرنگ توفیقی در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. سوختن در سومین جشنواره یاس خوش درخشید و جوایز اصلی این جشنواره در بخش مسابقه ملی را از آن خود کرد. این فیلم که به تهیه کنندگی مشترک علی انصاریان و میثاق وصال در زمستان سال گذشته تولید شد، موفق شد جایزه بهترین فیلم و بهترین کارگردانی جشنواره ویدیویی یاس را کسب کند.

توفیقی طی دو دهه تجربه اندوزی در سینما و تلویزیون در سمت های مختلف به کار پرداخته است. بییندگان تلویزیون او را با مجموعه های انقلاب زیبا و مسیر انحرافی بیشتر می شناسند.

خاطر نشان می شود عرضه آثار برتر جشنواره ویدیویی یاس در شبکه نمایش خانگی می تواند تراز و استاندارد فیلم های ویدیویی را در این شبکه ارتقا بخشد. متاسفانه پس از برگزاری دو دوره از جشنواره یاس، آثار برگزیده جشنوراه در شبکه توزیع نشدند.

بدیهی است در صورت ادامه عرضه فیلم های برتر، هدف های تعیین شده برای کیفیت بخشیدن به فیلم های ویدیویی، بهتر تامین خواهد شد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • شبکه نمایش خانگی می تواند رقیبی جدی برای تلویزیون و سینما باشد اینکه بتوانیم با تولید و عرضه آثار قابل دفاع سطح سلیقه مردم را افزایش دهیم ستوندی است اما متاسفانه تولیدات نمایش خانگی اکثرا تولیداتی نازل هستند و شبکه خانگی را شبکه ای بی اهمیت جلوه می دهند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید