روزانه های سینمایی

اتحادیه بر وحدت و همدلی اعضا تاکید کرد

در انتخابات سالانه بازرسان اتحادیه مدیران موسسات تصویر مهر هشتم و ریز موج به عنوان بازرسان اتحادیه انتخاب شدند

مجمع عمومی سالانه اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران با حضور اکثریت اعضای اتحادیه در محل هتل ونوس تهران برگزار و شرکت کنندگان در مجمع با تاکید بر افزایش وحدت و همدلی از هیات مدیره اتحادیه خواستار پیگیری مطالبات معوقه خود ازسازمان سینمایی شدند..

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران، در مجمع عمومی سالانه این تشکل صنفی که با شرکت بیست موسسه ویدئو رسانه (اصالتا و وکالتا) و حضور آقای سلیمانی نماینده ناظر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد، یوسف آقاپور بازرس سال گذشته اتحادیه در ابتدا گزارشی را از روند فعالیت های هیات مدیره به همراه دیدگاهها و پیشنهادات خود ارائه داد. سپس گزارش مالی سال ۹۴-۹۳ اتحادیه توسط فرهاد رحمتی خزانه دار این تشکل صنفی قرائت شد که مورد تصویب بازرس و حاضران قرار گرفت و در ادامه نیز بودجه سال ۹۵-۹۴ اتحادیه نیز به تصویب بازرس و حضار رسید. در ادامه جلسه دکتر حمیدرضا نوروزی رییس اتحادیه در سخنانی ضمن ارائه گزارش عملکرد فعالیت یکسال گذشته هیات مدیره  بر ضرورت افزایش وحدت و همدلی موسسات تاکید و از برخی رفتارها که سبب ایجاد تفرقه و دو دستگی در صنف شده انتقاد کرد. نوروزی همچنین تحلیلی از آخرین وضعیت مبارزه با تکثیر غیر مجاز، تعامل سازمان سینمایی با اتحادیه، مساله VOD و نقش تعیین کننده موسسات ویدئو رسانه که تاکنون با بی توجهی سازمان سینمایی  روبرو شده را به حاضران ارائه و از لزوم پیگیری مطالبات قانونی موسسات ویدئو رسانه که توسط سازمان سینمایی به حالت تعلیق درآمده سخن گفت.

بر پایه این گزارش موسسات حاضر در مجمع نیز با تاکید بر افزایش وحدت و همدلی فیمابین از هیات مدیره اتحادیه درخواست کردند تا اقدامات و پیگیری های قانونی لازم را برای احقاق مطالبات معوق مانده ایشان از سازمان سینمایی انجام دهد.

این گزارش می افزاید: در مرحله پایانی مجمع نیز انتخابات سالانه بازرسان اتحادیه با حضور و نظارت نماینده اتاق بازرگانی به صورت مخفی انجام شد که  پس از انصراف حسین قندهاری مدیر عامل موسسه پارسیان مشهد از کاندیداتوری ،یوسف آقاپور مدیر عامل موسسه ویدئو رسانه تصویر مهر هشتم به عنوان بازرس اصلی و سعید بنایی مدیر عامل موسسه ریز موج به عنوان بازرس علی البدل اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران به مدت یکسال انتخاب شدند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید