روزانه های سینمایی
پیام برای آقا و خانم خبرنگار

پیام برای آقا و خانم خبرنگار

اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه ایران در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه (روزخبرنگار) از تلاش دست اندرکاران عرصه خبر در حوزه سینمای خانگی تقدیر کرد و روزخبرنگار را به ایشان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه ایران متن این پیام به این شرح است:

اصحاب رسانه  همواره در همه دوران ها تعهد، آگاهی رسانی، دلسوزی و صداقت را در دستور کار خود قرار داده اند و به عنوان نمایندگان افکار عمومی تلاش کرده اندتا تصویر دقیق و واضحی از شرایط پیرامونی حوزه کاری خود ارائه دهند و از همین روست که سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه، مرهون تلاش شبانه‌روزی این عزیزان است. در همین زمینه تلاش صادقانه یکسال گذشته ایشان در حوزه شبکه نمایش خانگی بسیار ستودنی و قابل احترام بوده و علی رغم همه بی مهری هایی که از سوی سازمان سینمایی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به حوزه سینمای خانگی روا داشته شده، رشد روز افزون انعکاس اخبار و رخدادهای شبکه در رسانه های مختلف، نشان از لطف و محبت اهالی رسانه به این مقوله مهم فرهنگی و همدلی ایشان با فعالان و دست اندرکاران شبکه نمایش خانگی است. مقوله ای که خواسته یا ناخواسته به ویژه در دو سال گذشته از سوی مسئولان امر دیده نشده اما از نگاه تیزبین خبرنگاران پنهان نمانده است.

 به سهم خود تلاش همه فعالان عرصه رسانه و اطلاع رسانی به ویزه خبرنگاران زحمتکش وخدوم رسانه های مختلف جمعی را ارج نهاده و لازم می دانیم تا قدردان زحمات این بزرگواران باشیم.

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید