روزانه های سینمایی
نسخه دزدی فیلم ها ۱۰۰ تومان شد

نسخه دزدی فیلم ها ۱۰۰ تومان شد

نه مخفیانه و چراغ خاموش و نه زیر میزی و دور از انظار دیگران! غارت اموال دیگران در عرصه های هنری به مدد تکنولوژی حالا دیگر مثل آب خوردن شده است. "چو دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا"!

آگهی سمت چپ این سایت(سینماتیکت) را ببینید. با یک ضرب و تقسیم فیلمی صد تومان برای هر خریدار آب می خورد.

شاید بییندگان سایت با دریافت چنین خدماتی که فیلم های سال های اخیر را هم احتمالاً دربر میگیرد، مردد شوند که اساساً نیازی به خرید اینترنتی بلیط سینما و هموار کردن زحمت سینما رفتن احساس می شود؟

براستی چه کسی اجازه چنین چپاول گسترده ای را به اینها داده است؟

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۵ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • با سلام بنده هم چند وقتی است بنابه اقتصای طرحی که در دست دارم به مطالعه این وبسایت ها مشغول بوده ام . چند سوال برایم پیش آمد که به دنبال جواب آن هستم . اداره ، ستاد ، شخص و …. که مسئولیت برخورد با این نوع تجارت را دارد کیست نامش را قاچاق نمیگذارم  جون به نظر می رسد اگر به عنوان قاچاق یا دزدی مطرح می شد وبسایت و اشخاص مذکور نمی توانستند به این راحتی تبلیغات کرده و حتی درگاه پرداخت بانکی و یا قرارداد با اداره پست داشته باشند ؟ آیا اداره حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری متولی برخورد است با این پدیده است ( البته وبسایت این ستاد hsetad.ir در دسترس نیست چه برسد …)؟ آیا قوه قضاییه و پلیس مسئولیت برخورد دارند ؟ یا اینکه این پرونده ها نیاز به مدعی العموم دارد و شاکی خصوصی کارساز نیست ؟ چگونه است که حتی مالباختگان این حوزه هیچکدام لب به شکایت باز نکرده اند ( اگر هم شکایتی بوده شاید هم این حقیر بی اطلاعم ) .مگر نه این است که دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی به راحتی می توانند از طریق آی پی این وبسایت ها مسببین آن  ها  را به دام بیاندازند ؟ شاید هم این عدم پیگیری ها دارویی است تلخ که فعالان این عرصه بدون سوال باید نوش جان کنند که شاید گشایشی در آن باشد ؟ به هرحال به عنوان یک هنردوست احساس می کنم برخورد با این اعمال مجرمانه بسیار راحت تر از آن است که تصور می شود ، اگر همتی باشد .

  • متشکرم از اظهار نظر شما پرونده این تخلف جدید و علنی روز چهار شنبه برای ستاد صیانت از محصولات فرهنگی ارسال شده است. به نظر می رسد شدت مجازات ها به اندازه ای نیست که مانع از ارتکاب این اعمال مجرمانه باشد. شاکیان خصوصی هم از آنجا که پاسخ دلگرم کننده ای را از رای شعبات رسیدگی کننده دریافت نکرده اند، قدری بی انگیزه شده اند.

   • با تشکر . تنها یک پیشنهاد دارم .اینکه اگر جلسات داگاهی و یا اخبار پیگیری این پرونده ها  از شبکه های ملی منعکس شود شاید سهم اندکی در جلوگیری از این سوءاستفاده ها شده و یا حداقل رضایت خاطر آسیب دیدگان را فراهم کند .بازهم از پاسخ  جامع شما متشکرم

    .

 • این لینک سایت مربوطه هستش که نام همه فیلمهایی را که در دی وی دی ها وجود دارد درج شده است.:

  roozshop.net/index.php/Product/view?id=125926&bz=fs

 • سلام جناب فروتن

  اتفاقا پریروز توجه ما هم به این مسئله در سایت کافه سینما، آقای امیر قادری، جلب شد و به منظور پیگیری با شماره ای که در ج شده بود تماس گرفتیم منتها کسی جواب نمی داد. نکته تاسف آور تبلیغ یک سایت مثل کافه سینما برای این کار است  بودیم. برایم جالب است بدانم که دوستان آقای قادری با چه استدلالی به تبلیغ برای فروش دی وی دی دزدی می پردازند؟

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید