روزانه های سینمایی
فیلمی که “سینما هفت” را سر حال آورد

فیلمی که “سینما هفت” را سر حال آورد

موسسه سینما هفت را خیلی از مخاطبان با "کار ویژه هایش" در باره بعضی از فیلم ها می شناسند. سینما هفت در سال های ۸۹ و ۹۰ کارهای قابل توجهی را با بسته بندی و طراحی خوب، تولید پشت صحنه و کاتالوگ های شکیل روانه بازار کرد و به همین خاطر توسط مراجع نظارتی وقت مورد تشویق قرار گرفت.

سینما هفت پس از مدتی بی انگیزه گی به بهانه تامین و عرضه فیلم سینمایی "قاعده تصادف" دوباره دست به کار شده و قصد دارد مخاطبان را با بسته تازه ای به ضمیمه فیلم مزبور، غافلگیر کند.

روابط عمومی موسسه سینما هفت در این خصوص به "روزانه های سینمایی" گفته است:

"فیلمبرداری "کارویژه" تصویری فیلم سینمایی قاعده تصادف انجام شد، این کارویژه تصویری توسط موسسه ویدئو رسانه سینما هفت تولید شده و به عنوان هدیه به مخاطبین شبکه نمایش خانگی  به همراه DVD فیلم عرضه خواهد شد.

بنا به دعوت موسسه ویدئو رسانه سینما هفت در این کارویژه تصویری کلیه عوامل فیلم مجدداً گردهم آمده‌اند و به گفتگو پیرامون فیلم پرداخته‌اند، تمام مراحل تولید این "کارویژه" تصویری با حضور عوامل حرفه ای خود فیلم تهیه و تولید خواهد شد. لازم به ذکر است که بازیگران این فیلم نیز از جمله اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان، سروش صحت، ندا جبرییلی، بهاران بنی احمدی، روشنک گرامی، االهه حصاری و محمدرضا غفاری در این "کار ویژه" حضور دارند.

این  فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن ۵ سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است.

فیلم سینمایی «قاعده تصادف» داستان چند جوان است که دور هم جمع شده‌اند تا تئاتری را آماده و در خارج از کشور به روی صحنه ببرند، در این میان تنها نفری که حقیقت رفتن خود را به والدینش می‌گوید، دچار مشکل می‌شود و گروه بین دوراهی رفتن و نرفتن قرار می‌گیرد.

فیلم سینمایی قاعده تصادف به کارگردانی بهنام بهزادی ، هفته دوم تیرماه  توسط موسسه ویدئو رسانه «سینما هفت» وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود."

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۸ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید